Левски има нужда промяна в атаката на тима и най-вече намирането на по-нестандартен нападател, смята легендата на „сините“ Мишо Вълчев. Самият той бе сред най-нестандартните нападатели, като често играеше по крилата и даваше феноменални голови пасове на своите съотборници.
„По време на паузата Хулио Веласкес трябва да обърне внимание на завършващата фаза, защото там създаваме, но не реализираме оптимално. Ще ми се да вкарваме повече голове. Ясно е, че всички играят затворено срещу Левски. Не може само центрирания и през фланговете, имаме и добри кадри в средата на терена, които трябва да бъдат използвани.
Мустафа Сангаре липсва на отбора, Переа не можа да се включи на желаното ниво. Двамата са идентични футболисти, играят по-добре, когато с голямата си крачка използват празното пространство, с глава също умеят, но ми липсва по-нестандартният нападател в Левски. Лятото трябва да потърсят такъв“, коментира Вълчев пред „Мач Телеграф“.
На въпрос колко е важно „сините“ да задържат преднината преди плейофите в четворката, Вълчев отговори: „Тази преднина трябва да бъде поне запазена до началото на мачовете в четворката. Лудогорец тази година не е толкова опасен противник. Левски трябва да влиза с повече самочувствие в мачовете срещу водещите отбори. Ако преднината започне да се топи, ще вкара допълнително напрежение в отбора на Веласкес, а и ще даде криле на преследвачите.
Не бива Левски да позволява такова нещо. В момента се мисли само как да бъде постигната титлата, от това идват и доста грешки в игрови план. Лятото ще бъде важно, като селекционна политика ми се ще по-класни играчи да акостират на „Герена“, имат нужда от подсилване във всяка от линиите. Това обаче минава и през триумф за титлата, защото ако се състезават в останалите турнири, извън Шампионска лига, това води до интерес от по-скромни играчи към отбора. Добрите футболисти искат да бъдат на голямата сцена!“, завърши Вълчев.







Разкрития в БОК: Костадинова плащала с картата на комитета за полети и ресторанти
SENSHI 33 вдига градусите: Четирима българи влизат в битката на 5 септември
ЦСКА отложи мача си в неделя
След правилата за партита в парковете: Родители недоволстват, започват проверки
След осем години чакане: първите F-16 Block 70 летят към Тайван
България удари Украйна на европейското по волейбол
НАТО 3.О: САЩ се отдръпва, а Европа поема по-голяма отговорност за отбраната си
Бизнес, синдикати и държави не се разбраха за размера на минималната заплата през 2027 г.
BMW готви най-мощния спорт турър на планетата
Отказ на спирачките прати кола на дъното на басейн
Чешка хиперкола подобри рекорд на Pagani Huayra
Популярна верига супермаркети ограничи достъпа на електромобили
Тримата ни борци приключиха участието си на Световното до 20 години
Али Насир си пожела финал с Едуард Алексанян на SENSHI 33
Огнян Мирчев преди SENSHI 33: „Бърз съм и имам усет за дистанция“
Може ли Руфи да се противопастави на борбата на Царукян? Бразилецът обещава отговор на UFC 331
Български учени проучват растителна комбинация за метаболитно здраве
Ротавирус при децата – какво трябва да знаят родителите на бебета и малки деца
Безплатни прегледи при детски кардиолог в бургаската детска болница от 24 август
Безопасно ли е плуването за бременни?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар