Еуфория в Добрич преди домакинството на Добруджа на Левски. Двубоят е в неделя от 17:00 часа и на стадион „Дружба“ се очакват над 5000 зрители, пише „Тема Спорт“. Сините не са играли в града от близо 24 години и сега, в ролята на лидер в шампионата, столичани предизвикват сериозен интерес. Това се отнася и за другите гостувания на тима на Хулио Веласкес през сезона, като мачовете на сините са най-посетените. За последно двата тима играха на ниво Първа лига на 8 ноември 2002-ра, когато Левски разгромява добричлии с 5:0 на стадион „Дружба“.
В навечерието на двубоя Добруджа излезе с призив към феновете си преди домакинството срещу Левски. „Енергия, страст и вярност – това е Добруджа. Така изглежда подкрепата от трибуните. В неделя отново ще разчитаме на вас! Очакваме ви срещу Левски – нека напълним стадиона и бъдем зад отбора до последната минута. Билети се продават предварително на касите на стадиона – спестете си чакането и си осигурете място навреме. Цени на билетите: стандартен – 10 евро; ВИП – 20 евро. Деца до 7 години влизат безплатно без право на седящо място“, написаха жълто-зелените на официалната си страница в една от социалните мрежи.
По-рано през сезона стадион „Дружба“ прие над 5000 зрители и при домакинството на другия столичен гранд – ЦСКА. Това се случи на 19 октомври, когато червените си тръгнаха с трудна победа с 1:0.
Предпоставки за пълните трибуни в неделя срещу Левски са и доброто представяне на Добруджа от началото на календарната година, въпреки двете поредни загуби преди паузата – с по 0:2 при гостуванията на Арда и ЦСКА. Под ръководството на Ясен Петров жълто-зелените се измъкнаха от опасната зона и влизат в този кръг като 12-и в класирането. Друга предпоставка е и прогнозата за времето, която показва, че в деня на мача градусите ще са 17 при ясно небе. Феновете на Добруджа показаха, че са плътно зад отбора, където и да играе, за което получиха симпатиите на всички. А в неделя Добрич и българския футбол ги очаква истински празник.
Снимка: БГНЕС







Легендите от златната ера на K-1 отново в България
Шестима фенове на "Левски" задържани с ножове в Гърция преди мача с АЕК
Близо 100 кг канабис в подводния дрон: Двама са обвиняеми
Ивкова за напускането на Кунчев: Чистка в МЗ няма
50-тонен турски автовоз се заклещи на булевард в Русе
Методиката за определяне на "справедливата стойност" има проблеми
Панорамните покриви с променлива прозрачност стават все по-популярни
Новите модели на Volvo ще се предупреждават за проблеми на пътя
Изкуственият интелект влиза в камерите за скорост
Mitsubishi обяви два нови модела, но загатна четири
Легендите от златната ера на K-1 отново в България
На този ден: Мейуедър спря Макгрегър и достига историческите 50:0
Едуард Алексанян пред Boec.bg преди SENSHI 33: Време е за нов трофей (ВИДЕО)
Умар Нурмагомедов иска реванш с Мераб Двалишвили независимо от резултата на UFC 333: Вече е лично
Защо усещаме бебето по-силно вечер?
От ИСУЛ: През лятото също циркулират УНГ инфекции и хремата не бива да се подценява
Безплатни прегледи на гърдите в УМБАЛ „Лозенец“ на 1, 2 и 3 септември
Подготовка преди тръгване на училище и някои хомеопатични решения
Коментари
Напиши коментар16:56 | 3 апр 2026 г.
16:27 | 3 апр 2026 г.
14:30 | 3 апр 2026 г.
14:27 | 3 апр 2026 г.
14:04 | 3 апр 2026 г.
14:02 | 3 апр 2026 г.
14:00 | 3 апр 2026 г.
13:52 | 3 апр 2026 г.
13:08 | 3 апр 2026 г.
13:03 | 3 апр 2026 г.
Напиши коментар