Хърватският нападател Марко Дуганджич, който по спешност бе привлечен като свободен агент след контузията на Мустафа Сангаре, със сигурност няма да остане в Левски след края на месец май, пише „Мач Телеграф“. Неговият договор изтича тогава.

Впечатленията, които Дуганджич оставя, са, че той трудно би се преборил с конкуренцията или би бил достатъчно класна опция от пейката през следващия сезон. През него пък се очертава „сините“ да участват в квалификациите за Шампионска лига.