Шампионът на България Левски отчете впечатляващ интерес към официалните си артикули и абонаментната кампания за новия сезон. От клуба съобщиха, че до момента привържениците са поръчали над 14 500 шампионски фланелки, а повече от 11 000 души вече са си осигурили абонаментни карти за домакинските мачове на отбора.

От „Герена“ определиха последните седмици като „месец на рекордите“ и благодариха на феновете за подкрепата.

Шампионската фланелка се превърна в истински фурор с над 14 500 поръчани бройки.

Абонаментната кампания надхвърли 11 000 запазени места в нашия дом – крепостта „Георги Аспарухов“.

През следващата седмица се очаква всички карти да пристигнат при своите притежатели.

А дотогава очаквайте още изненади през следващите дни“, написаха от клуба.