Наставникът на Университатя Крайова Филипе Коелю не изглеждаше прекалено разочарован след представянето на тима му в София при загубата от Левски и пое отговорността. Португалецът спокойно посочи аспектите, в които играчите му трябва да се подобрят преди реванша. Той разкри и, че е невъзможно голмайсторът Асад Ал Хамлауи да се възстанови навреме за реванша.
"Загубихме. Винаги е неприятно, когато губиш. Все пак трябва да погледнем и към представянето си. Мисля, че имахме добри моменти и създадохме положения. Сега трябва да анализираме мача и да се подобрим. Те са силни при статичните положения и атакуваха пространствата зад защитната ни линия. Като цяло не беше най-добрият ни мач – допуснахме контраатаки след наши статични положения – но все пак създадохме възможности. Те са много добър отбор, шампионът на България, инвестират сериозно. Вярвам, че можем да се класираме пред собствените си фенове. Можем да направим силен мач и да обърнем резултата.", каза Коелю.
"Изпуснахме противниковите играчи при гола им. Не става въпрос за футболистите, а за мен. Вината е моя. Трябва да направим корекции и да се подобрим за реванша, но също така трябва да се фокусираме върху това, което направихме много добре: контролирахме части от мача със самочувствие, играейки на труден стадион. Така че, нека кажем, че сега е полувремето – резултатът е 1:0 – и продължаваме напред“, добави той.
"Не обичам да говоря за отделни играчи. Доволен съм от характера, който показахме. Ние сме отбор: губим заедно, печелим заедно. Когато губим, вината е моя. Всеки може да ни помогне и ние продължаваме да работим", каза още специалистът.
"Трябва да съобразим нещата с физическото състояние. Пристигаме в Румъния в 3:00 часа сутринта. След два дни играем срещу Динамо. Не можем да рискуваме контузии. Това е част от работата, но ще се опитаме да победим и Динамо“, заяви Филипе Коелю.
На въпроса дали Асад Ал Хамлауи има шанс да играе в реванша, Коелю бе категоричен: „Не! Невъзможно е Асад да възвърне формата си навреме за реванша.“








Слави Трифонов: Всички трябва да се информираме къде е най-близкото бомбоубежище
Откриха Асен и Наталия: Мъжът, отвлякъл доведената си дъщеря, е задържан
"Спартак" (Търнава) и ЦСКА 1948 оставиха всичко за реванша
50 пожарникари се борят с пожар край Асеновград (СНИМКИ)
Слънчево начало на деня, следобед на места ще превали
Subaru се отказа от мекия хибриден боксер
Какво има в гаража на Брайън Мей
BMW променя правилата за избор на автомобил
Tesla най-накрая пусна велосипед
Анди Руис-младши: Време е отново да стана световен шампион
Насурдин Имавов: На 100% следващият ми мач е за титлата срещу Шон Стрикланд
Жулиен Риков след SENSHI 32: След всяка победа гледам само към следващото предизвикателство
Дейна Уайт разкри защо мечтаният мач между Фьодор Емеляненко и Брок Леснар така и не се състоя
На какво се дължи хъркането?
33 000 души на година губим заради мозъчни заболявания
Нова ваксина срещу фентанил може да защити от опасни синтетични вещества
Д-р Елена Домусчиева: Хроничната венозна болест не бива да се подценява
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар