Заместник-председателят на Надзорния съвет на ЦСКА Петър Манджуков излезе с декларация в официалния сайт на „армейците“.
Бизнесменът категорично отрича да има противоречия сред акционерите в клуба от стадион "Българска армия".
Както е известно, през последните седмици все по-упорито се твърди, че Манждуков има намерение да изкупи основния пакет акции и да стане мажоритарен собственик на клуба.
Ето какво се казва в декларацията на Манджуков:
„Армейци, през последните дни в някои вестници се появиха съобщения за противоречия между акционерите в ПФК ЦСКА. Оценявам тези съобщения като интриги, нямащи нищо общо с действителността.
И главният акционер г-н Александър Томов, и ние – миноритарните акционери, работим в единство с цел превръщането на ПФК ЦСКА в силен и авторитетен европейски клуб.
Всички ние полагаме постоянни усилия за приобщаването на нови спонсори с цел просперитета на „армейския“ клуб. Това, разбира се, не означава, че са правени каквито и да е постъпки за промяна в управлението и контрола на клуба.
Като заместник-председател на Надзорния съвет на ПФК ЦСКА и аз отдавам в рамките на възможностите си средства и усилия за постигане на общите цели.
Правя това с ясното убеждение, че успехите на ЦСКА са и успехи на целия български спорт”, се казва в декларацията на Петър Манджуков.







ПАОК без Десподов стигна само до 1:1 срещу "Бран" в първия плейоф
САЩ удължиха до 19 септември срока за продажба на активите на "Лукойл"
"Левски" №1 по публика в плейофите за Шампионската лига
Войни, суша: Ще скочи ли цената на хляба
Евакуират село заради огромен горски пожар в Сърбия
С указ Зеленски забрани "Маша и мечокът" да се разппространява в Украйна
Защо добавянето на дестилирана вода към антифриза е опасно
Възроденият Ford Escort Mk1 предизвиква суперколите
Превишението на скоростта е новото нормално: 79% от американците го правят
OSCA: забравеният символ на автомобилното изкуство
Шон Брейди: Не мисля, че Шавкат Рахмонов ще се бие отново
Крис Сайборг: Аманда Нунеш има сериозен шанс срещу Кайла Харисън
Пади Пимблет: Нямам никакво уважение към Арман Царукян
Грегъри Родригес се готви за Антъни Ернандес с помощта на Насурдин Имавов
Контраст-усилена мамография – кога се използва вместо обикновена мамография или ЯМР?
Треска от долината Рифт – арбовирусна инфекция, която се предава и при контакт със заразени животни
Депресия и тау патология могат да стоят зад рисковото шофиране в напреднала възраст
Витамин D е свързан с по-добра когнитивна функция
Коментари
Напиши коментар09:30 | 23 ное 2014 г.
Напиши коментар