Халфът на Ботев (Пловдив) Мариян Огнянов не може да си намери място от яд от факта, че ще пропусне сблъсъка с ЦСКА в 22-ия кръг на „А” група.
Юношата на Левски е наказан за натрупани жълти картони и ще гледа мача в „Коматево” от трибубите.
Срещата е изключително важна за разпределението на двете шестици в първенството. При победа, „канарчетата” ще останат на 6-та позиция за сметка на Левски, но при равен или загуба, най-вероятно ще се смъкнат във втората половина на „А” група.
За целта обаче „сините” трябва да победят Марек в днешния двубой между двата отбора. Ботев и ЦСКА пък се изправят един срещу друг утре от 15:30 ч.
”Много ме е яд, че пропускам мача с ЦСКА. За първи път пропускам среща заради картони. Това ще го коригирам. Очаквам да победим. Спечелихме срещу Локомотив (Пловдив), което може би ще се помни дълго. Това ни дава самочувствие преди мача с ЦСКА. Вярвам на момчетата, мисля, че те ще се справят”, каза Огнянов пред официалния сайт на пловдивския клуб.
Той коментира и престоя си в отбора на Ботев. „Дойдох в тима с очакванията да влезем в „А” група. Оттогава се промених доста. Надявам се през тези години да съм помогнал на отбора, а и да продължа да помагам. Всички искаме Ботев да върви във възходяща линия. В Пловдив се преродих за футбола. Открих себе си като човек. Много съм благодарен на Ботев”, добави Огнянов.








Николай Василев към властта: Изхвърлете този бюджет!
Цветан Цветанов: Случаят "Баба Алино" е станал със съгласието на тогавашния премиер
Драма и победа: България пречупи Канада в Лигата на нациите
Пламен Донев: Нужно е по-съществено увеличение на местния данък
Бала спаси Левски от загуба срещу Ботев Враца в 93-ата минута
Трети ден полицията в София издирва 17-годишно момиче
България с впечатляваща победа над Канада в Лигата на нациите
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар