Главният акционер в ЦСКА Александър Томов направи изявление във връзка с последните събития на стадион "Българска аримя".
Томов се оказа в сложна ситуация след отказа на кандидат мажоритарния собственик Юлиян Инджов от сделката за акциите. Томов заяви, че е принуден да се завърне в ЦСКА и да спаси лиценза.
Още по темата
Обръщение на Александър Томов на профила му във Фейсбук:
Съгласен съм с изявленията на изпълнителния директор на ЦСКА и на един от най-успешните треньори на отбора - Стойчо Младенов. Съгласен съм също така с духа на декларацията от "Г сектор". На лице е опит за удар върху ЦСКА с последващо взимане на собствеността и препродажба на клуба на неизвестни за сега собственици.
Ако господата Инджов и Манджуков искаха да помогнат на клуба и да станат отговорни мажоритарни собственици, нямаше нужда да правят този цирк с пресконференции, подготовка на документи и ангажиране на адвокати.
Забележете - те обявиха за отказа си тогава, когато трябваше да се извършват плащания по лиценза и за заплати. Направиха го и излъгаха, за да ни затруднят и да ни отнемат така необходимото време преди 31-ви март.
Няколко десетки са свидетели на фрапантната лъжа, че не им е предоставена информация. Независимата счетоводна фирма, която обслужва отбора, е предала на 100% цялата необходима информация. Целта е друга - да се блокира ЦСКА, поетите от Инджов (Манджуков) плащания по лиценза да бъдат отказани в последния момент и след 31-ви да се придобие клуба на безценица.
Още по темата
При този очевиден заговор съм принуден да се върна и да спася първо лиценза. Заедно с това ще направя необходимото клубът да не попадне в ръцете на лица, които рекетират и търсят да спечелят много пари за сметка на стотици хиляди фенове."







Анализатори: Опозицията подкрепя управляващите, но Радев го очакват трудни времена
Протест пред парламента: Хора в клетки в защита на телетата (ВИДЕО и СНИМКИ)
Протест в клетки пред парламента: Хора в защита на телетата (СНИМКИ)
Арестуваха свиленградска кримка за фалшив сигнал за пет бомби в Плевен
Падението на Андрий Ермак: Дясната ръка на Зеленски е зад решетките, няма пари за гаранция
Балетното събитие на сезона: "Лебедово езеро" с Анна Циганкова, Гиорги Поцхишвили и Михаела Филева в НДК
ИПБ алармира за саботаж за милиони в МРРБ: Изчезнаха заданията за ремонти на пътищата
Всяка десета кола e манипулирана – внимавайте с тези модели
Вижте кой ще внася автомобилите на Ebro в България
Китайци искат да правят електромобили с Maserati
Трик с пластилин почиства боята перфектно
Хирокацу Мияги: „Идвам в SENSHI Grand Prix, за да покажа бойния дух на Окинава“
PFL обяви битка за вакантната титла в полусредна категория
Анджело Волпе: „SENSHI Grand Prix е не само физическо, но и огромно психическо изпитание“
Джейк Пол предлага 200 милиона долара на Канело за мегабитка
Опасен ли е сексът през първото тримесечие на бременността?
Какво представлява прогестероновата резистентност?
„Отмъстителното“ стоене до късно
Защо някои лекарства губят ефект след време – толеранс, тахифилаксия и адаптация на рецепторите
Коментари
Напиши коментар07:44 | 26 мар 2015 г.
23:58 | 25 мар 2015 г.
23:36 | 25 мар 2015 г.
23:13 | 25 мар 2015 г.
23:04 | 25 мар 2015 г.
20:05 | 25 мар 2015 г.
Напиши коментар