Административният и търговски директор на ЦСКА Милко Георгиев говори пред Диема Спорт 2 и нападна доста остро Лудогорец и неговия собственик Кирил Домусчиев.
„Нека да поговорим за дузпата срещу Лудогорец. От камерата зад вратата се вижда, че защитникът си взима топката и прелита с нея, дори вашата графика не е точна. Има части от секундата, които няма как да бъдат уловени".
"При всички случаи трябва да има картон, а защо няма – съдията да отговори. За мен ситуацията е 50:50. Кирил Домусчиев защо не коментира засадата на Верея срещу Лудогорец, когато играчът излезе от центъра. Защо не коментира мачовете на Лудогорец с Миньор и Марек, а коментира нашия мач?! Много оригинално! Дузпа ала Литекс...“
„Държа да кажа, че неуважението идва от страна на Лудогорец. Те се опитват да ни убедят, че са възпитаните хора, тези с белите якички. Действат брутално и срещу нас, и срещу другите отбори. По всякакъв начин го правят – и регламентиран, и не, но нямам доказателства".
"Един отбор от средата на таблицата, на който отборът е съставен от 30-40 процента от бюджета от приходи от телевизията, тези права ги държи фирмата на Домусчиев. Редно ли е един собственик да държи правата за разпределението на парите от ТВ? Знаем за това преди сезона, но това не значи, че сме съгласни. Те така са си подписали договорите и са се подплатили, че е малко сложна ситуацията. Няма да спрем да показваме на обществеността в какво се опитват да ни превърнат.“
„Не знам дали Гриша Ганчев и Домусчиев могат да гледат заедно мач в ложата. Примерно за мача с Левски отправихме покана към Диана Иванова, за да се спре с тази омраза. Едно е спортната злоба. Когато Лудогорец ни победиха като през есента – честитихме, но когато те победят с неспортни фактори, чувството за ощетеност надделява. Няма фенове на Лудогорец, така че омраза между феновете на ЦСКА и тези на Лудогорец не може да има.“
„По принцип при Ангел Петричев – чувството му за хумор не е особено изявено. Поздравил бил диктора на стадиона...Ние си платихме, понесохме наказанието за обявяването от диктора на засадите, има и вътрешни разпоредби и хората са си понесли наказанието. Съжаляваме, разбира се. Дайте да коментираме друго, а не дали и кой е наредил на диктора да каже това.“








18-годишен без книжка загина при катастрофа, друг младеж е с опасност за живота
Пчелите като терапия: Дишане на кошерен въздух и лечение сред природата
Как да се пазим в жегите: Поне 2 литра вода и без алкохол
Месечна прогноза: Очаква ни парещ юли, температурите стигат 40°С
14-годишно дете колабира на връх "Ботев"
Религията се връща в училища в САЩ, но много са против
Петкова: Посоката, в която управляващите тласкат страната, е един омагьосан кръг
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Mercedes поиска от служителите си повече работа за... без пари
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Анджело Мирно преди SENSHI Grand Prix: Само смъртта може да ме спре по пътя към титлата
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар12:50 | 27 апр 2017 г.
10:39 | 27 апр 2017 г.
10:36 | 27 апр 2017 г.
10:20 | 27 апр 2017 г.
09:37 | 27 апр 2017 г.
Напиши коментар