Старши треньорът на ЦСКА Стамен Белчев говори pd cska.bg преди отборът да замине на лагер. След утрешния двубой от IX кръг на Първа лига срещу Черно море във Варна, тимът ще остане на лагер до гостуването на Несебър в мач за Купата на България във вторник.
В състава няма контузени футболисти и всички са амбицирани да запишат две победи в предстоящите важни сблъсъци. Относно мача с Черно море Белчев сподели, че ЦСКА трябва да направи така, че противникът да се съобразява с нашата игра.
Стамен Белчев е категоричен, че в никакъв случай няма да има подценяване на Несебър и армейците ще подходят с необходимия респект към мача. Специалистът заяви, че мачовете за Купата са най-краткият път към спечелването на трофей и квота за евротурнитите, така че ЦСКА ще направи всичко възможно да триумфира с Купата на България.
"Където и да отидем - все едно играем пред собствена публика. Благодарим на феновете, всички оценяваме тяхната подкрепа", заяви Белчев.







Проверките на МВР не отказват шофьорите от алкохола и наркотиците зад волана
На какво да обърнем внимание при покупка на кафемашина?
България и РСМ договориха железопътната връзка София - Скопие (+СНИМКИ)
Силни магнитни бури връхлитат Земята
В Германия разследват появата на свастики, изрисувани с човешка кръв
Новата песен на младата Кристина Димитрова е вече факт
След скъпия водопровод в Лом: Аварии, огромни загуби на вода, пропаднали къщи
Започва изграждането на HOLIDAY PARK Русе
Топ 5 на автомобилите, които са идеални за семейства с деца
Honda разработва нов V6 за хибриди
Най-скъпата магистрала в Европа ще бъде безплатна
Тези технологии не са толкова нови, колкото изглеждат
Джон Джоунс: Том Аспинал е „едностранчив боец“, борбата и джу-джицуто му са надценени
Артур Бетербиев обяви, че е свободен агент
Драгомир Петров се впуска грандиозна битка с Айсам Чадид на SENSHI 29
Интензивен курс и изпит за класиране по SENSHI Кикбоксинг в Потоси, Боливия
Хора с епилепсия подготвят фотоизложба „Емоции на фокус“
Какво влияние оказва раждането върху кърменето?
Хирурзи от „УМБАЛ-Пловдив“ спасиха мъж с изключително рядко усукване на дебелото черво
Бременна жена с трансплантиран бъбрек и рядко хематологично заболяване и бебето ѝ бяха спасени в „Майчин дом“
Коментари
Напиши коментар17:47 | 15 сеп 2017 г.
Напиши коментар