ЦСКА разсипа водения от Фабио Капело елитен китайски тим Дзянсу Сунинг с 8:0 в първата си контрола по време на лагера на отбора в Испания.

Противникът на "армейците" финишира на 12-ото място в китайския елит през последния сезон.

Срещата започна силно за "червените" и само няколо минути след първия съдийски сигнал Алберт изпусна от добра позиция и прати топката в аут.

В 17-ата минута Десподов бе точен от фаул, който бе на границата на наазателното поле.

Така той откри резултата, а в 36-ата минута и Каранга се разписа.

Той се възползва от фрапантна грешка на противниковия страж и му отне топката, а след това без проблеми я прати в мрежата.

В 43-ата минута и Роланд Алберг се разписа, след като преодоля с лекота противников бранител и не представляваше особена трудност да се разпише.

Десподов от своя страна вкара второто си попадение в мача, в 65-ата минута от дузпа.

Хеттрикът си той оформи в 68-ата, след като засече с глава една добра центрирана топка. Тимът на Стамен Белчев не спря с наказателната акция и в 84-ата минута младият Радослав Живков вкара шести гол, възползвайки се от грешка в китайската отбрана.

В 88-ата минута дойде и най-ефектният гол. Стойчо Атанасов пое топката, размина като колчета няколко противникови състезатели и останал сам срещу вратаря вкара с шут под гредата.

Манолев бе точен от дузпа в самия край, за да оформи крайния резултат.

8:0 Станислав Манолев - дузпа 90

Стартов състав: 12. Георги Китанов, 2. Стойчо Атанасов, 5. Николай Бодуров, 4. Божидар Чорбаджийски, 18. Александър Георгиев, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес, 10. Роланд Алберг, 17. Енрике Рафаел, 19. Кирил Десподов, 9. Фернандо Каранга

Резерви: 1. Слави Петров, 30. Витаутас Черниаускас, 3. Жеферсон Телес, 25. Александър Барт, 11. Станислав Манолев, 23. Александър Дюлгеров, 26. Валентин Антов, 29 Никола Борисов, 16. Раул Лое, 7. Жан Бланко, 24. Божидар Чуканов, 27. Радослав Живков