Административният директор на ЦСКА Милко Георгиев се изгаври сериозно с Левски след "Вечното дерби", което бе спечелено от армейците с 1:0.
Георгиев смята, че "сините" се държат като четвъртодивизионен клуб. Той отговори и на Ангел Петричев, като му зададе няколко въпроса и заяви, че се е самопровъзгласил за династия.
Ето какво написа Георгиев във "Фейсбук":
"Здравейте приятели! Честита победа на всички Армейци!
Сега, когато страстите се поуспокоиха, искам и аз да кажа няколко думи... Сега разбраха ли всички, че срещу нас се води война? Как иначе да си обясним безумния час, в който се игра този мач? Как да си обясним, че при далеч по-поносими условия, мач от същия шампионат беше отложен само няколко дни по-рано? Дали защото идеята беше да се обезличи сблъсъка, или да не може по-добрият отбор, отборът стараещ се да играе футбол да има предимство?
Цяла седмица ни атакуваха знайни и незнайни "специалисти", имаше и "приятелски огън", но това само сплоти редиците!!! Вчера след мача един приятел левскар ми написа "Най-много ме натъжи, че за пореден мач чорбата бяха едно цяло с публиката си. Супер и фокусирани до последно." Това казва всичко...
Искам да взема отношение и по поредното неадекватно отношение от страна на самопровъзгласилия се като династия господин от Делиормана! Имам няколко прости въпроса: 1. Когато говорите за "маркетингов трик", бихте ли разяснили и на нас как точно вашият клуб взе участие в ЕКТ сезон 2012/2013? 2. Ново течение в маркетинга ли е Ася? 3. Маркетинг ли е да копираш емблемата на чужд клуб? Винаги буди насмешка, когато някой като вас, претендиращ за интелигентен човек, започва да се държи като обикновен фен, опитвайки се да се хареса на масата... Вместо да ни броите титлите, помислете върху въпроса защо ЦСКА е олицетворение на любов и страст и защо вашият клуб е наричан "проект"...
По отношение на Стойчо Стоилов - там горещо ви препоръчвам, когато той говори за футбол, вадете тефтерчето и записвайте!
Две думи и за вчерашния ни противник... Жалко и обидно за Вас като ръководители на голям клуб е да държите ниво, отговарящо на четвъртодивизионен клуб! Нима сте горди от начина, по който отразихте дербито в официалния ви сайт? Ако отговорът е да, то е жалко - не за нас...".








Трети ден в неизвестност: Полицията издирва 17-годишната Никол от София
Първи протест срещу кабинета "Радев": "Оставка" (СНИМКИ)
"Тук не е Москва": Стотици граждани искат оставката на кабинета "Радев"
Не засаждайте тези растения в двора си
ООН: Близо 7 милион души са засегнати от трусовете във Венецуела
Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ
Абровски: 170 млн. евро компенсации ще получат земеделците заради войната в Иран
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар03:41 | 22 мар 2018 г.
15:39 | 20 мар 2018 г.
00:19 | 20 мар 2018 г.
21:47 | 19 мар 2018 г.
18:07 | 19 мар 2018 г.
17:06 | 19 мар 2018 г.
16:23 | 19 мар 2018 г.
16:08 | 19 мар 2018 г.
16:05 | 19 мар 2018 г.
16:05 | 19 мар 2018 г.
Напиши коментар