Голмайсторът на ЦСКА Фернандо Каранга се извини за поведението си след победата над Левски. Бразилецът вкара единствения гол в мача за победата с 1:0, а след срещата изрази по-бурно радостта си с прочутия жест, имитиращ прерязване на гърлото. Заради начина на празнуване и "обида на един или повече зрители" Каранга бе наказан с един мач лишаване от състезателни права и глоба от 6000 лева.
"Помня само доброто от мача срещу Левски. Най-вече голът, с който донесох победата на моя отбор. С този жест изразявам радостта си от гола, правил съм го и преди и сега не разбирам защо се говори толкова за това. Решили са да ме накажат, това си е тяхно решение. Съжалявам за това наказание. Всичко за мен е приключило. Заради емоцията изразих по-бурно радостта си след победата над Левски и ако съм обидил някого, се извинявам за поведението си. Искам да си върша моята работа на терена, имам цели с ЦСКА и важното е да изпълним тези цели", каза Каранга, който бе награден за футболист на 26-ия кръг в Първа лига.
Бразилецът е наясно, че противниците опитват да го провокират, но увери, че вече е по-спокоен и е изцяло концентриран върху изявите си на терена. "Провокациите към мен са от началото от първенството и няма да спрат. Стамен Белчев и Гриша Ганчев постоянно говорят с мен да се пазя от провокации. Но вече съм по-спокоен. Концентриран към върху изявите ми на терена", каза още Каранга.








Увеличаването на осигуровките ще покачи и цените на стоките (+ВИДЕО)
НСНИ отличи двама журналисти от Investor Media Group
Подкупите са станали начин на живот в Египет
Пиян и дрогиран мъж се блъсна в патрулка след гонка с МВР
Седмичен любовен хороскоп за 3 - 9 ноември
Евродокладът за РСМ: Да включи българите в Конституцията
Хубавите слънчеви дни приключват, от вторник идва облачно време
Крадци източиха 300 литра дизел от чуждестранен камион
Tesla Model Y започна сам да се обажда по телефона
Как шофьорите в Париж се справят без знака "Стоп"
Mazda работи над ДВГ, който улавя собствените си CO2
Повече, отколкото изглежда - как радиаторната решетка влияе на колата
Риксън Грейси срещу Александър Карелин в UFC?!?
Арман Царукян: „Хукър е гнил човек — искам да му разбия мутрата“
Уолдо Кортес-Акоста: „Едно бъркане в окото няма да ме спре – аз съм друга порода!“
Норма Дюмон: „Не искам да чакам бой за титлата – искам да остана активна“
Как се формира биологичният ни часовник?
Стресът се отразява видимо върху стойката и дишането, когато е хроничен
Извънматочна бременност - видове и клинична картина
Нови 40 специализанти ще получават финансов стимул по проекта на здравното министерство
Коментари
Напиши коментар09:23 | 14 апр 2018 г.
09:23 | 14 апр 2018 г.
15:15 | 26 мар 2018 г.
15:14 | 26 мар 2018 г.
13:37 | 26 мар 2018 г.
13:32 | 26 мар 2018 г.
13:17 | 26 мар 2018 г.
13:06 | 26 мар 2018 г.
13:02 | 26 мар 2018 г.
12:54 | 26 мар 2018 г.
Напиши коментар