Треньорът на ЦСКА Нестор Ел Маестро говори на пресконференция преди домакинството на Адмира Вакер. Първият двубой от втория предварителен кръг на Лига Европа е утре (четвъртък, 26 юли) от 20:00 часа на стадион "Българска армия".
"Имаме няколко важни футболисти, които са наказани. Не знам какво имате предвид като казвате, че трябва да сме по-агресивни? Като цяло съперникът е млад и добър отбор. Ако трябва да сме честни, нивото на шампионата, в който те играят е по-добро от българското към момента".
"Добре е да сравняваме успехите на даден отбор в Европа, отколкото да сравняваме първенствата. Очаквам от съперника да дойде и да опита да не загуби в София. Надявам се на успешен резултат. Това е мач 50 на 50. Няма да е изненада, ако спечелим. Няма да е изненада, ако съперникът го направи... Всякаква победа ще е добре дошла за нас".
"Чакаме яснота около ситуацията с Бодуров. Надявам се да пътува с нас за Австрия. Ще има няколко промени в състава за мача с Адмира. Някои футболисти ще играят на други постове от тези, на които излизат обикновено".
"Мисля, че ще имаме един или двама нови до края на трансферния пазар. Това, което казвам пред вас и това, което си говорим с футболистите в съблекалнята е различно", заяви Нестор Ел Маестро.







Земята е под влияние на силна магнитна буря до петък
Захарова към Зеленски: Издай указ за спиране на атаките и ползвай гадател
"Лудогорец" спаси точката срещу "Левски" и съхрани шансовете за второто място
Делото "Матю Пери": Дилър на кетамин отива в затвора за две години
9 знака, че флиртът му е стил на общуване
Защо американските ВВС пенсионират комуникационния си самолет E-11A?
Шампионите от Левски изпуснаха Лудогорец в Разград
Учени унищожиха COVID и грипни вируси чрез звукови вълни
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар12:37 | 26 юли 2018 г.
06:26 | 26 юли 2018 г.
05:55 | 26 юли 2018 г.
22:49 | 25 юли 2018 г.
21:59 | 25 юли 2018 г.
20:32 | 25 юли 2018 г.
19:09 | 25 юли 2018 г.
19:03 | 25 юли 2018 г.
18:14 | 25 юли 2018 г.
17:00 | 25 юли 2018 г.
Напиши коментар