ЦСКА загуби с 1:2 домакинството си на Копенхаген в първи мач от 3-ия квалификационен кръг на Лига Европа.

"Червените" се представиха фантастично пред 20 000 зрители на националния стадион "Васил Левски", но в главно действащо лице се превърна съдията Барт Вертентен.

30-годишният белгиец показа червен картон на Божидар Чорбаджийски в 41-ата минута, а след почивката даде и дузпа за датския гранд. От нея Кенан Кодро донесе успеха за гостите. Преди това Денис Вавро (64) беше изравнил.

След края на срещата от ЦСКА изразиха сериозни претенции към съдийството на Вертентен, но има ли основание? Gol.bg създаде специална анкета за читателите си и по-късно ще обявим резултатите. Сега всичко е във ваши ръце.