Футболистите на ЦСКА разпуснаха с киновечер преди двубоя с Монтана, пише "Тема спорт". В неделя армейците изгледаха прожекцията на екшъна "Хищникът".
Двучасовата продукция е четвърта част от едноименната поредица. Първият филм от нея излиза през 1987 г. Играчите на ЦСКА изкараха 5-дневен лагер в Монтана, като те са в града още от петък.
В събота червените победиха Ботев Враца с 2:0 на "Огоста", а днес им предстои втори мач на този стадион. Футболистите си направиха няколко разходки в Монтана между двете срещи.
Армейците останаха доволни от предоставените условия, като ръководството на Монтана даде и съгласието си съперникът за Купата да тренира на "Огоста".








Църковен празник на 25 юни: Забрани, традиции и силата на сутрешната роса
Времето днес, 25 юни: Облаци, краткотрайни валежи и гръмотевици на места
Хороскоп за 25 юни 2026 г.: Интересни срещи за Близнаците, Рибите да слушат интуицията си
Слънчево начало на деня, следобед гръмотевични бури на места
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
България с 10 състезатели на Европейското първенство по сумо в Шотландия
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар17:02 | 27 сеп 2018 г.
14:09 | 25 сеп 2018 г.
Напиши коментар