Няма да се откажем от преследването на титлата. Ще се гоним до последно с Лудогорец и май месец ще се види какво е станало, обяви здездата на ЦСКА Кирил Десподов в интервю за "Дарик".
"Лично мое мнение е, че по-близкият до нас трофей е Купата на България, защото в момента Лудогорец имат преднина, която им дава спокойствие. Те са добър отбор, имат класни футболисти и ще направят всичко възможно да си запазят дистанцията", добави той
Деподов беше избран от феновете за футболист №1 на клуба за изминаващата година.
"За мен е голямо признание феновете да ме изберат за номер 1, защото аз винаги съм седял зад тях и съм им благодарен за това признание. В личен план мисля, че изпрашам една доста добра година. Вкарах доста голове, направих доста асистенции. Каквото се изискваше от моята позиция, съм дал 100%. Надявам се и занапред да е така. Няма нищо, което да я вгорчава", заяви Десподов и коментира назначението на Люпко Петрович.
"Работил съм с Люпко Петрович, бил ми е треньор в Литекс. Познавам го добре. Човек, който като изгледа един мач на даден футболист, може да ти каже вече дали този играч ще го бъде или няма да го бъде. Постигнал е много в този живот, той ще помогне много на ЦСКА, неговото идване е много добро за клуба", категоричен е футболистът.
"Ще помогне много и на треньора, и на ръководството с опита си и ще даде максимума от себе си", добави Десподов и засегна темата за евентуален трансфер през януари.
"И преди казах, че вече ми се върти в главата и усещам, че е моментът да изляза навън. Ръководството ще прецени дали ще ме продадат, или не. Но аз искрено се надявам това да се случи, защото искам да отида да се развивам", заяви Десподов и говори за националния отбор.
"За мен беше детска мечта да играя за мъжкия национален отбор на България, това е голямо признание. Радвам се, че получавам шанс за изява от господин Хубчев, така че за мен това е един много голям плюс. Невероятно ще е да бъда повикан за мачовете с Англия и ще мога да се докажа."
"Мисля, че имаме шансове да се класираме на Европейското. България е тим, който показва добра игра в последните година-две и имаме доста добър колектив. Можем да победим всеки, то се видя в предните квалификации. Победихме Холандия, Швеция, така че защо да не можем да победим и Англия", сподели асът на ЦСКА .
"Журналистите ще решат дали заслужавам да стана Футболист на годината и това ще се разбере на 6 януари. Не искам да казвам дали аз трябва да спечеля, или някой друг. Вие, журналистите, го решавате. Има достойни претенденти за тази награда и има доста силна конкуренция. На 6 януари ще разберем, ще се радвам, ако съм аз", завърши футболистът на ЦСКА.







Какво трябва да сложим на трапезата на Архангеловден
Бюджет 2026 катастрофира в очите на опозицията, но изглежда непоклатим (ВИДЕО)
АНКЕТА: Очаквате ли финансова криза в България в следващите месеци?
НС каза „не“ на по-високото обезщетение за майките, върнали се на работа
Асен Василев: Пеевски може да покаже снимки на Рашков и на Марс с ИИ
Русия призова украинските войници в Покровск и Купянск да се предадат
Костадинов: Бюджет 2026 е много греховно заченат
Аudi залага всичко на два големи SUV и най-евтиния си електромобил
Как остаряват батериите на plug-in хибридите
Renault обяви цените на новото Clio за България
През декември ЕС прави малките електромобили по-достъпни
Клавиатурни воини: Издание 2025
Треньорът на Майкъл Моралес: Победата на UFC 322 може да ни изведе до елиминационен бой за титлата
Белал Мохамед: „Ако Джек Делла Мадалена допусне грешка, Махачев няма да го пусне“
Николас Санабрия: „На SENSHI 29 ще бъде война – феновете ще я усетят!“
Какви ползи ни носи райската ябълка?
Какво се случва с тялото и ума ни, когато се „отнасяме“ за кратко?
Йога при мигрена
Оток на ръцете или краката след операция
Коментари
Напиши коментар22:18 | 28 дек 2018 г.
21:13 | 28 дек 2018 г.
Напиши коментар