Консултантът на ЦСКА Люпко Петрович призна пред "Тема Спорт", че трансфер на крилото Кирил Десподов още през зимата е много вероятен. "Вероятността да остане е малка. Търсим най-доброто за него. Не е тайна, че го искат от доста места. Оглеждаме се за най-подходящия вариант, включително и аз го правя", призна Петрович.
Люпко се връща в София днес, треньорът Нестор Ел Маестро също е очакван тази вечер, а от утре ръководството стартира срещи за селекцията.
Десподов е в полезрението на редица клубове от Западна Европа, като за него сериозно напира един от силните френски тимове, а ПСВ Айндховен бе изпращал свои представители на мачове на ЦСКА и на България, за да наблюдават Десподов. Интерес има и от Изток - Динамо Киев и Спартак Москва. На Балканите също са добре запознати с Кирил, като в гръцката преса имаше публикации за интерес от Олимпиакос, а в Турция се говори, че един от водещите клубове също държи играча в полезрението си.
ЦСКА ще вземе решение за бъдещето на Десподов към края на януари. През есента крилото записа 15 мача, 8 гола и 4 асистенции в елита, направи и силни мачове в Европа. При 3:0 над Адмира на "Армията" той вкара 2 гола и изработи дузпа.







Българин е сред арестуваните с 3,3 тона кокаин за 250 млн. евро
Какво трябва да сложим на трапезата на Архангеловден
Бюджет 2026 катастрофира в очите на опозицията, но изглежда непоклатим (ВИДЕО)
Камила Валиева поднови тренировки след наказанието за употреба на допинг
Кола се вряза в пешеходци във Франция, 10 души са ранени
НС каза „не“ на по-високото обезщетение за майките, върнали се на работа
Асен Василев: Пеевски може да покаже снимки на Рашков и на Марс с ИИ
Аudi залага всичко на два големи SUV и най-евтиния си електромобил
Как остаряват батериите на plug-in хибридите
Renault обяви цените на новото Clio за България
През декември ЕС прави малките електромобили по-достъпни
Клавиатурни воини: Издание 2025
Треньорът на Майкъл Моралес: Победата на UFC 322 може да ни изведе до елиминационен бой за титлата
Белал Мохамед: „Ако Джек Делла Мадалена допусне грешка, Махачев няма да го пусне“
Николас Санабрия: „На SENSHI 29 ще бъде война – феновете ще я усетят!“
Какво е наследствена непоносимост към фруктоза?
Какви ползи ни носи райската ябълка?
Какво се случва с тялото и ума ни, когато се „отнасяме“ за кратко?
Йога при мигрена
Коментари
Напиши коментар19:12 | 6 яну 2019 г.
19:05 | 6 яну 2019 г.
18:55 | 6 яну 2019 г.
17:56 | 6 яну 2019 г.
14:35 | 6 яну 2019 г.
12:56 | 6 яну 2019 г.
12:49 | 6 яну 2019 г.
12:29 | 6 яну 2019 г.
12:18 | 6 яну 2019 г.
Напиши коментар