Треньорът на Лудогорец Стойчо Стоев остана доволен от равенството между разградчани и ЦСКА (0:0) в Първа лига.

"Може да се окаже добър резултат тази точка. Имаме по-добри показатели от противника. Критерият трябваше да бъде еднакъв. Щом имаше дузпа за тях, трябваше да има и за нас.

Ситуацията с Марселиньо не подлежи въобще на обсъждане. А видяхте, че ние не оспорихме тяхната дузпа, нали? Получи се мач. Нито един от отборите не подцени важността на срещата. Имаше сблъсъци. Имаше и немалко футбол.

Можехме да се справим по-добре в крайната фаза. През второто полувреме знаехме за маниера им на игра. Справихме се. След дузпата през първата част пък със сигурност се успокоихме.

Не мога да кажа, че сме абсолютен фаворит за титлата. Не бих казал, че сме сигурни шампиони. Предстоят ни три сериозни мача", каза Стоев.