През зимния трансферен прозорец в ЦСКА постъпват оферти от Турция, Холандия, Англия и Америка. Всички с допитване за един играч - Едвин Джеси. "Тогава ЦСКА искаше да ме задържи", споделя Джеси пред bTV, цитиран от "Тема спорт". Нещата за играча се променят след треньорската рокада при червените. След пристигането на Любослав Пенев той самият решава, че е време за нещо ново.
"Трансферът беше много важен за мен. Бях много нещастен преди няколко месеца. Първата част на сезона, когато бяхме с Нестор Ел Маестро, беше сполучлива. Той знаеше как да се отнася с мен, за да съм мотивиран. Отношението е много важно, а той се държеше много добре. Но през втория полусезон, когато дойде господин Пенев, нещата се промениха негативно. Не усещах, че съм важен или ценен за отбора. Мисля, че това беше основната причина да реша, че е време за промяна", каза още футболистът, който през миналия сезон изигра 22 мача, в които вкара 4 гола.
"Всеки можеше да види, че съм някакво бледо подобие на себе си. Не бях щастлив. Щастието е най-важно за мен. Ако съм радостен, се представям страхотно и на терена. Аз също усещах, че не съм на себе си, нещо ми става. Близките ми го виждаха, момчетата в съблекалнята го виждаха. Чувствах, че е време да поема по нов път", добави той.
Преди няколко дни ЦСКА обяви, че Джеси ще играе под наем в МЛС на САЩ, където ще носи екипа на ФК Далас. Там той се чувства добре, тъй като е заедно със семейството си, което не беше в България.
Роденият в Амстердам ганаец вижда, че отвъд Океана футболът се развива, но ЦСКА има едно голямо предимство пред новия му клуб -феновете и успехите. "Тук, във ФК Далас, нещата са малко по-развити откъм организация и инфраструктура. ЦСКА се развива, въпреки че е минал през труден период преди няколко години, но със сигурност расте все повече. От друга страна, ЦСКА има по-славна история. Все още не знам феновете тук как са, но едва ли могат да надминат сектор Г", категоричен е Джеси. Материалът за него завършва с клип, в който ганаецът пее една от популярните песни на армейската агитка.







Стоян Колев отива на съд за агресивно шофиране и употреба на кокаин
Заетостта на жените в България е по-висока от средното равнище в ЕС
Германия разреши на разузнаването превантивни кибератаки срещу Русия
Пуснаха на свобода двамата младежи, били непалци в Пловдив
Адекватната реакция спаси животи в "ЕМКО"
Костадинов: Кога Радев ще възстанови незаконно демонтирания Паметник на Съветската армия?
Пожарът край Камен връх задейства BG-ALERT
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
BMW вече рециклира над 50% от старите автомобили
Продажбите на коли на ток растат, но Tesla e сама срещу китайците
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Колко пъти и кога е най-добре да се храним през летните горещини?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар