Въпреки кризата в ЦСКА, която се развихри след загубата от Берое в Стара Загора (1:2), няма да има изгонени футболисти от “Армията”.

“Червените” в момента нямат достатъчно класни играчи, за да се лишат от някой от основните си футболисти или дори от резервите, при положение, че има играчи, на които така или иначе не се разчита.

Играчите на ЦСКА обаче ще бъдат наказани, като санкцията им ще бъде решена допълнително, пише вестник "Меридиан мач". Възможно е да бъдат лишени от част от възнаграждението си.

По-вероятно е обаче да се заложи на по-популярен ход, като например да се извинят публично на феновете и да платят голяма част от билетите на публиката за следващия домакински мачове, като зрителите отново ще дават само символични суми, за да присъстват на “Българска армия”.

Така може да бъде намален и отливът на фенове, какъвто е вероятно да се появи след разочароващите резултати.