Част от футболистите на ЦСКА благодариха чрез официалните мрежи на феновете на "армейците" за подкрепата им по време на дербито с Левски. Послания към тях написаха Али Соу, Рубен Пинто, Стефано Белтраме и Брадли Мазику.
Както е известно, срещата в събота на стадион "Васил Левски" завърши без голове - 0:0.
"Благодаря ви за страхотната подкрепа. Ще работим все по-усърдно. Реших да се придържам към любовта. Омразата е твърде голяма тежест, за да я носиш със себе си", написа Соу.
"Разочарован съм от резултата, но хвърлихме много битка. Ще запазим тази увереност и занапред. Атмосферата беше чудесна, специални благодарности на нашите привърженици. С вас сме по-силни", добавя Мазику.








В "Денят ON AIR" днес от 19:15: Как да се върне доверието в съдебната система?
Нова спирачка пред Националната детска болница: Държавната компания атакува КЗК в съда
Голям пожар избухна във фабрика край Атина (+ВИДЕО)
Румен Радев: Минималната работна заплата няма да бъде замразявана през 2026 г.
Прокуратурата обвини мъжа, който хвърли Къци от Лъвов мост
Божанов: Идеята за осигуровки на държавните служители получава подкрепа
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Китайци направиха най-черната автомобилна боя
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
7 принципа на хранене за дълголетие според проф. Валтер Лонго
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Коментари
Напиши коментар14:25 | 18 фев 2020 г.
23:37 | 17 фев 2020 г.
20:47 | 17 фев 2020 г.
Напиши коментар