Привърженик на ЦСКА на име Халид Бин Хазнедар твърди, че други фенове на "армейците" са го изгонили от сектор "Г" по време на мача с Ботев Пловдив.
Халид бил принуден да се премести в сектор "А", тъй като част от тарторите на агитката му обяснили, че бил мургав. Той е от Шумен, но живее в София.
Ето какво разказа Халид:
"Гледам мача на ЦСКА и си пея песните на любимия отбор. По едно време идва един и ми вика: "Вън от Сектор "Г". Попитах го защо, а той ми каза, че съм бил мургав. После се насъбраха няколко души и ме накараха да напусна Сектор "Г". За да няма разправии, напуснах сектора, купих си нов билет за Сектор "А" и там догледах мача.
Това е голяма обида за мен. Аз съм заклет цесекар! Но поради тези глупости, които се случват в Сектор "Г", се отказвам вече да посещавам мачовете. Същите хора миналия мач са изгонили баща и син от Асеновград, защото не са посещавали постоянно срещите на ЦСКА. А миналата седмица - още един.
Стоя зад думите си. Имаше хора при мен, но надали ще се съгласят да коментират това. Казаха ми, че съм щял да си навлека беля на главата. Но мен не ме е страх от никой. Аз искам истината да излезе наяве. Искам цяла България да разбере какви са тези глупости, които се правят в Сектор "Г". Разочарован съм", каза той пред "Спортал".








Лекарят с 36 кръводарявания, който избира България пред чужбина
Атичифобия – страхът от провал, който ни парализира
"Берем и ревем": Производители изхвърлят ягоди след унищожителната градушка
Частични избори в 12 кметства и район "Средец" в София
10 неща за BMW M3 E46, които дори заклетите фенове не знаят
Вижте как са се правили автомобилите преди век
Шефът на НАТО изненада с избора на лична кола
Не всичко е електричество - Skoda готви нов Karoq с ДВГ
Джеси „Бам“ Родригес с нокаут в 6-ия рунд и амбиции за Иноуе (ВИДЕО)
Томи Фюри надделя над Еди Хол след шест рунда битка в Манчестър
Хамзат Чимаев прегази Дилън Данис, след което избухна меле на RAF 10
Алекс Перейра се оказа по-тежък от Сирил Ган на кантара преди UFC Freedom 250
Започва кампанията „Седмица на отворените врати” за туберкулоза
През 2025 година ЕМА има рекорден брой одобрени лекарства според годишния доклад на агенцията
Анизакиаза – паразитоза от суши и сурова риба
Има 4 основни рискови фактора за инфаркт и инсулт
Коментари
Напиши коментар00:22 | 26 фев 2020 г.
21:59 | 25 фев 2020 г.
21:57 | 25 фев 2020 г.
21:39 | 25 фев 2020 г.
21:30 | 25 фев 2020 г.
21:26 | 25 фев 2020 г.
21:26 | 25 фев 2020 г.
21:25 | 25 фев 2020 г.
21:24 | 25 фев 2020 г.
20:47 | 25 фев 2020 г.
Напиши коментар