Старши треньорът на ЦСКА-София Милош Крушчич даде мнението си след загубата от Царско село с 1:2. Сръбският специалист обра негативите за поражението от страна на агитката на "червените". Според него играта на ЦСКА-София през второто полувреме е била "провал".
"Трудно е да обясня загубата. През цялата седмица нямахме сигнал, че днес ще се представим по този начин. Явно сме имали проблем, особено в средата на терена. Не успяхме да спечелим, получихме първо попадение, не се справяхме в единоборствата, успяхме да изравним, но допуснахме нов гол. Необяснимо е за мен защо играхме така през второто полувреме. Пуснах втори нападател, но във футбола може и да си без нападател и все пак да вкараш гол. За мен второто полувреме е провал. През седмицата говорихме с футболистите, на всяка една тренировка, целта ми беше да не подценим мача. Надявам се, че не подценяване е причината. Имахме положения през първото полувреме, имахме и в последните минути.
Само Али Соу имаше две-три положения. Трябва повече. Уважавам мнението на публиката, работя, давам всичко от себе си, всичко възможно. Ако се случи, ще се случи. Няма да имам дума против това, не съм страхлив. Ако се случи, така е трябвало да бъде. Нервен съм заради играта, а не заради бъдещето. Не мога да ви кажа какво си говорихме след мача в съблекалнята. Следващият мач за Купата на България е много важен, трябва да си поговорим и да започнем да се готвим за този важен мач. Ще видим какво ще е състоянието на футболистите, на Петър Занев. Ще видим останалите как ще се възстановят. Занев е готов за игра, той днес беше наказан, затова не игра. Жеферсон нямаше вина, искахме да играем повече с топката. Причината, че загубихме е друга", каза Крушчич.







На 5 ноември наблюдаваме най-ярката Суперлуна за годината
Разследват опасни ли са за живота модерните дръжки на вратите на Tesla
Краматорск, емблематичната жп спирка на фронтовата линия, е затворена за "неопределен период“
Гората.бг подарява 500 000 дръвчета за възстановяване на опожарени гори
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар11:05 | 5 мар 2020 г.
11:46 | 1 мар 2020 г.
08:36 | 1 мар 2020 г.
22:24 | 29 фев 2020 г.
21:27 | 29 фев 2020 г.
20:45 | 29 фев 2020 г.
20:34 | 29 фев 2020 г.
Напиши коментар