Новият треньор на ЦСКА ще дебютира начело на "армейците" още при гостуването на "Олимпико" на Рома, в мач от груповата фаза на Лига Европа. Двубоят е в четвъртък от 22:00ч часа.

Фаворит за поста е Златомир Загорчич, но е много вероятно и Стойчо Младенов отново да застане начело на ЦСКА.

В четвъртък обаче ЦСКА най-вероятно ще бъде воден от Даниел Моралес, който бе помощник на уволнения Стамен Белчев. Помощници на бразилеца ще бъдат Кирил Динчев и Красимир Чомаков.

Армейците ще са четвъртият тим, който Загорчич би водил в кариерата си. Именно след загубата от ЦСКА с 0:1 през август той напусна Славия, където работи в продължение на три години и половина.

С белите спечели бронзовите медали миналия сезон, а през 2018 година купата след победа над Левски във финала. Преди това на два пъти бе начело на Войводина Нови Сад (2012 и 2015), а между тях бе наставник на Литекс.

Работил е с Гриша Ганчев в Ловеч и като футболист, като става шампион на два пъти през 1998 и 1999-та. При оранжевите е бил и асистент на Люпко Петрович.