Старши треньорът Бруно Акрапович е провел индивидуален разговор с Петър Занев за дисциплината на капитана в контролата със Струмска слава, пише "Тема спорт".

В 18-ата минута на спаринга бранителят бе ударен при единоборство неволно в лицето от Борислав Николов, но изпусна нервите си и изрита с коляно халфа на радомирци. Реферът Йото Гарабедов пък постъпи соломоновски и показа жълти картони на двамата играчи, предвид приятелския характер на срещата.

Още на почивката обаче Акрапович замени Занев, като му е обърнал внимание, че подобно поведение и изблици не подхождат на капитана на ЦСКА, пък било то и в неофициален мач.

Днес червените ще подновят тренировки на Панчарево, след като вчера получиха почивен ден. В петък ЦСКА гостува на Пирин в Благоевград от 13:30 часа, а контролата ще бъде излъчена пряко по Диема спорт.