Фракцията от агитката на ЦСКА "Offenders", заради която Гриша Ганчев взе решение да се оттегли от клуба, обяви, че спира да участва в организацията на сектор "Г", но остава в него.
Ето цялата им декларация във Фейсбук, без редакторска намеса:
От създаването си като група и докато сме на този свят, единственото верую в нашия живот е и ще продължава да бъде ЦСКА София. Поради тази причина и масовите внушения по наш адрес в общественото пространство - а именно, че сме против любимия си клуб и неговото ръководство, отказваме да бъдем въвличани в тези несъществуващи сценарии. Стоим зад казаното до момента, зад всяка една наша дума и въпрос и не смятаме, че има за какво да се извиняваме или оправдаваме.
Обърнахме внимание и на тоновете отпадъчна енергия и клетви, които всякакви капацитети - обикновени едноклетъчни, редови тролове, безгръбначни анал(л)изатори, журналисти на абонамент, изпълзялата от нафталина психичноболна натура Г.А., както и всички останали знайни и незнайни покемони и герои от приказките изхвърлиха към нас. Благодарим ви, господа, но държим доста на хигиената си и не смятаме да мърсим повече личното си пространство с нечистоплътните ви словоблудства. За легендите на ЦСКА - само и единствено уважение!
Наясно сме, че живем във времена, когато достойнството, характерът и собственото мнение са нещата, които се ценят най-малко в обществото от безгръбначни. За това и не приемаме да бъдем поучавани от хора, в чийто живот винаги някой друг е виновен за техните собствени провали, а самите те никога нямат топките да бъдат истински щастливи и да вземат това, което искат от него. И категорично отказваме да бъдем учени на морал от фотосинтезираща и сервилна аморфна маса.
На обратния полюс на всичко написано до момента искаме да благодарим на всички наши братя, приятели и обикновени хора, които вникнаха в нашите думи, проумяха ги такива, каквито са и ни подкрепиха. Заради вас единствено ще ни е неприятно, когато обявим и последния извод от всичко, казано до сега.
Считано от днес, нашата група преустановява своята организационна дейност за "Сектор Г" - направа на хореографии, организиране на трибуната, разпяване и т.н. Нямаме намерение обаче да ходим където и да е другаде, а Армията си остава нашият дом. Запазваме правото си да продължим да правим живота на нашите изконни врагове от Подуене труден, бранейки собствената си чест както намерим за добре! А на останалите пожелаваме много красиви и успешни спектакли по трибуните!








ЧСИ предлагат: Да се въведе доброволно извънсъдебно събиране на вземания
Димитър Манолов: Единственото, на което държавните служители имат право, е безплатно погребение
Евертон Бала спаси "Левски" от загуба срещу "Ботев" (Враца)
Николай Василев към властта: Изхвърлете този бюджет!
Цветанов за "Баба Алино": Всичко е станало със съгласието на тогавашния премиер
Вучич на митинг в Белград: Това са последните ми дни и седмици като президент
Пламен Донев: Нужно е по-съществено увеличение на местния данък
Бала спаси Левски от загуба срещу Ботев Враца в 93-ата минута
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар14:33 | 24 апр 2024 г.
02:33 | 20 фев 2021 г.
03:44 | 19 фев 2021 г.
00:22 | 19 фев 2021 г.
18:48 | 18 фев 2021 г.
15:14 | 18 фев 2021 г.
14:51 | 18 фев 2021 г.
14:36 | 18 фев 2021 г.
14:19 | 18 фев 2021 г.
14:19 | 18 фев 2021 г.
Напиши коментар