ЦСКА стигна само до равенството 0:0 срещу Берое в Стара Загора и направи издънка в битката с Лудогорец за шампионската титла.

"Армейците" са втори на точка от разградчани. Играчите на Стойчо Младенов изиграха безобразно слаб мач, като дори не успяха да създадат нито едно чисто голово положение.

Така ЦСКА не успя да се реваншира пред феновете си за загубата от Зоря в Лига на конференциите.

През първото полувреме играта бе равностойна. "Армейците" отправиха първия си удар в срещата в 6-ата минута. Тибо Вион стреля силно след триково изпълнение на фаул, но топката минз над напречната греда.

В 16-ата минута Федерико Варела изведе отлично Жорди Кайседо в наказателното поле на заралии. Еквадорецът обаче стреля встрани от дясната греда на Генадий Ганев.

След още 5 игрови минути Густаво Бусато показа класата си, спасявайки сигурен гол. Стив Футадо центрира към Мартин Камбуров, който  стреля, но бразилският страж на "червените" реагира страхотно и запази мрежата си суха. ЦСКА отвърна  с опасен удар на Федерико Варела, който обаче не намери очертанията на вратата.

В 31-ата минута Георги Йомов центрира в наказателното поле от фаул. Там Федерико Варела игра с глава, но Генадий Ганев успя да избие в корнер. До края на първото полувреме нямаше повече опасни положения и двата състава се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част домакините започнаха по-агресивно, но до по-сериозни опасности пред вратата на Бусато така и не се стигна.

Треньорът на "армейците" Стойчо Младенов пък използва всичките си пет позволени смени и в различни моменти през второто полувреме в игра се появиха Жеферсон, Йоан Баи, Иван Турицов, Карло Мухар и Калоян Кръстев, които замениха Амос Юга, Пламен Гълъбов, Тибо Вион, Федерико Варела и Яник Вилдсхут.

В 62-ата минута Мухар стреля силно към противниковата врата, но кълбото се отби от защитник на Беров и излезе в корнер. В 78-ата минута Жеферсон центрира от фаул, Юрген Матей свали към Карло Мухар, който опита с глава да продължи пътя на топката от близката греда, но я прати право в ръцете на Генадий Ганев.

Около минута по-късно Георги Йомов опита удар от далечна дистанция, който обаче не намери целта. В 88-ата минута Бусато отново показа класата си. След центриране от корнер Камен Хаджиев стреля с глава, но бразилският страж на "червените" бе на мястото си и успя да спаси.

Така срещата приключи при нулево равенство, а момчетата на Стойчо Младенов продължават да са единствения тим в Първа лига, който не познава вкуса на поражението.

Берое - ЦСКА 0:0

Берое: 33. Ганев, 6. Цветков, 8. Стефанов, 9. Камбуров, 10. Генов, 15. Динков, 16. Мечев, 17. Даскалов, 19. Василев, 20. Фуртадо, 26. Хаджиев

ЦСКА: 1. Бусато, 1. Вион, 2. Матей, 28. Гълъбов, 18. Мазику, 20. Метс, 21. Юга, 10. Йомов, 5. Варела, 30. Вилдсхут, 9. Кайседо