ЦСКА постигна престижна победа с 3:1 срещу руския гранд Динамо (Москва) в контролна среща, която бе част от подготвителния лагер на тима в Турция. Още в 3-ата минута ЦСКА можеше да поведе - Йомов проби отдясно, центрира около границата на вратарското поле, където Мухар стреля с глава, но топката мина встрани. Секунди по-късно пък Бисмарк Чарлс шутира отдалеч, но прати кълбото далеч от целта.

Динамичните действия на терена продължиха и след няколко разменени положения пред двете врати в 17-ата минута Вилдсхут проби отляво, пусна перфектно към нахлуващия Йомов, чийто удар обаче попадна точно в ръцете на вратаря на Динамо.

Отново нидерландецът бе в центъра на вниманието в 24-ата минута, когато навлезе в наказателното поле на противника и бе повален от вратаря на руския тим, заради което главният съдия отсъди дузпа за ЦСКА. От бялата точка Иван Турицов изпрати вратаря в обратния ъгъл и със сигурен удар откри - 1:0.

В самия край на първото полувреме пък преднината на "армейците" бе удвоена - Греъм Кери стреля много опасно от пряк свободен удар, стражът на Динамо изби в гредата, след което Бисмарк Чарлс довкара в празната врата за 2:0.

След почивката треньорът Стойчо Младенов направи няколко промени, а час след началото на срещата руският гранд успя да върне един гол, след като Иван Ордетс засече с глава центриране от корнер и прати топката над излезлия да избие Димитър Евтимов.

Четири минути преди края на двубоя обаче новото попълнение Маурисио Гарсес откри головата си сметка за ЦСКА, останал сам срещу вратаря на Динамо, и върна двете попадения преднина за "червените".

ЦСКА: 1. Густаво Бусато (46' 25. Димитър Евтимов), 2. Юрген Матай , 4. Мено Кох (29. Томас Лам), 19. Иван Турицов (60' Асен Дончев), 18. Брадли Мазику (60. 15. Тибо Вион), 3. Жеферсон, 8. Греъм Кери (60' 5. Федерико Варела), 24. Карло Мухар (60' 21. Амос Юга), 30. Яник Вилдсхут (60' 7. Йоан Баи), 10. Георги Йомов (46' 27. Маурисио Гарсес), 17. Бисмарк Чарлс (60' 14. Калоян Кръстев)