Фенове на Черно море, Спартак Варна и ЦСКА се обединиха в общ протест срещу настоящото ръководство на БФС в морската ни столица Варна.
Привържениците се събраха пред сградата на Община Варна, след което блокираха едно от възловите кръстовища във Варна на бул. „Сливница“ и бул. „Осми приморски полк“. С песни и транспаранти против президента на родната централа Борислав Михайлов трите агитки пристигнаха пред общината от три различни посоки. Любопитното е, че трите агитки са враждуващи и Варна не помни кога за последно са се обединявали в една кауза.
Участници в протеста заявиха пред медиите, че са готови да отпътуват за София и там да демонстрират недоволството си към сегашното управление на българския футбол. От кръстовището на „Сливница“ и „Осми приморски полк“ привържениците тръгнаха към Зоналния съвет на БФС във Варна, където продължиха скандиранията против Михайлов.
В протестните действия се включиха и представители на част от изключените от БФС клубове, които участваха в алтернативния Конгрес на Димитър Бербатов на 18 март в НДК.
Снимка: Lap.bg







Заливат училища, детски градини и хотели с опасни имитиращи продукти?
Земетресение с магнитуд 5,2 по Рихтер разклати Кипър
Дани Стойкова за песента "Фантазия" и вдъхновението в музиката
Желание за сладко, кисело, солено - причините за тези сигнали на тялото
Легенда: Брук от сериала „Дързост и красота“ идва у нас
100 награди очакват своите победители в кампанията с карти Visa Fibank-eMAG
36-годишен шофьор с 4,23 промила е хванат в село Врачеш
Как сами да проверите налягането на горивото, без да навредите на двигателя?
Шефът на Hyundai: Клиентите решават бъдещето на автомобила, а не политиците
Тези автомобили често нямат проблеми дори след 20 години
Porsche прави хибридите си по-леки и по-мощни
Дрикъс Ду Плеси даде прогнозата си за Махачев-Дела Мадалена
Шон Брейди: „Убеден съм, че Моралес един ден ще стане шампион, но не сега“
Хавиер Мендес: Ислам Махачев никога не е бил толкова подготвен
Американски нокаутьор с 5 победи търси битки с Моузес Итаума и Антъни Джошуа
Екстракт от растение дава сериозни надежди в лечението на диабет
Как хроничният стрес влияе на паметта и концентрацията?
Неутрофили – функции и нормални стойности
Проф. Бранимир Спасов: При съвременно лечение на полицитемия вера продължителността на живота може да се удължи значително
Коментари
Напиши коментар11:03 | 5 апр 2022 г.
17:36 | 3 апр 2022 г.
16:23 | 3 апр 2022 г.
16:21 | 3 апр 2022 г.
16:16 | 3 апр 2022 г.
16:09 | 3 апр 2022 г.
15:47 | 3 апр 2022 г.
15:43 | 3 апр 2022 г.
15:42 | 3 апр 2022 г.
Напиши коментар