Героят за ЦСКА Тобиас Хайнц не скри радостта си дебютното си попадение за "армейците", с което донесе успеха с 1:0 срещу ЦСКА 1948.

Норвежецът влезе като резерва в 64-а минута и три минути по-късно вкара единстевния гол в мача.

"Чувствам се страхотно, да вляза от пейката и да вкарам победен гол в толкова важен мач. ЦСКА ме привлече за това - да вкарвам голове и да помагам на отбора.

Всеки мач е труден - дали играем срещу последния или срещу третия, няма значение. Всеки мач е на живот и смърт.

Знам какви са отношенията между двата клуба и затова беше още по-важно да спечелим.

Досега не съм виждал фенове да подкрепят отбора си от хълм извън стадиона. Усещахме тяхната подкрепата, вдигаха доста шум.

Имаме директен мач с Лудогорец, всичко в битката за титлата е в наши ръце", коментира Тобиас Хайнц.