“В треньорството не знаеш какво ще ти поднесе нито вечерта, нито утрото. Единствено е сигурно, че един ден ще поема “Партизан”. Защото това е моят отбор. Но кога ще стане това, никой не знае. Сега основната задача на отбора е да подобри играта си от последния сезон, защото в последните мачове наистина показа, че е стабилен отбор. И съм сигурен, че ще е по-добър от миналия сезон”, заяви наставникът на ЦСКА Саша Илиев пред сръбския “Курир”, цитиран от "24 часа".
През миналия сезон сръбският гранд завърши едва на четвърто място в класирането.
“Следя “Партизан” във всяка една свободна минута. “Миналото първенство наистина имаше някои доста слаби мачове. Но това е вече минало. Миналото ни трябва да служи само като предупреждение, че може да се стигне до някаква подобна криза. “Партизан”, както и ЦСКА, е отбор, който иска да печели титла или купа всяка година. Този сезон не бе добър, но се надявам, че новият ще е нещо различно”, казва Илич в началото на разговора.
Игор Дуляй пое тима в края на миналия сезон и го направи като валяк. Това му донесе и продължаване на договора. Бившите съотборници са в постоянен контакт и Илич се опитва да му даде постоянно съвет в ситуацията.
“С него си говорим постоянно. Това бе неговото първо самостоятелно назначение след работата му в “Телеоптик”. Трудно е да се работи в “Партизан”, особено в такава ситуация. Изключително трудно. Аз му вярвам. Той е невероятен човек, отдаден е на работата си до последната минута. Нещата в “Партизан” ще потръгнат. Точно с него. Вярвам в това”, обяснява Илич.
Илич винаги е спряган от медиите за нов наставник на “Партизан”, когато отборът изпадне в криза. Той обаче бе първият, който оцеля цял сезон и в Борисовата градина цяла година, като до последно се бори за титлата.







ЦСКА и ЦСКА 1948 не се победиха в битката за второто място в Първа лига
Доц. Вълчева, ПБ: Ще разширим ролята на правосъдния министър, нов ВСС - през юли
Trump Tower в Австралия е провал, марката била токсична
Партиите в РСМ сЕ карат кой е българофил и кой "пешка на Радев"
ЦСКА и ЦСКА 1948 не се победиха, Брахими с контузия
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар08:41 | 28 юни 2023 г.
20:30 | 27 юни 2023 г.
15:25 | 27 юни 2023 г.
14:31 | 27 юни 2023 г.
09:19 | 27 юни 2023 г.
Напиши коментар