Най-скъпото попълнение на ЦСКА в последните две десетилетия Матиас Фаетон ще започне от първата минута в неделното гостуване на Хебър, разбра „Тема Спорт“. Това ще бъде дебют за него с червената фланелка, след като пропусна подготвителния лагер в Австрия заради ангажиментите си с Гваделупа на турнира Голд Къп.
На практика нападателят не се нуждае от подготовка, тъй като имаше едва няколко дни за почивка между двата сезона. На това и ще разчита Саша Илич, хвърляйки го „в огъня“ от първата минута. Очаква се голмайсторът на Гренобъл за миналата кампания да стартира на върха на атаката, а друго ново попълнение Майкъл Естрада да се включи през втората част, тъй като все още не се намира в добро кондиционно и физическо състояние.
Официален дебют за ЦСКА ще запишат още Сейни Санянг и Браян Кордоба, които ще започнат съответно отляво и в центъра на отбраната. Последното лятно попълнение на армейците Данило Асприля пък по всяка вероятност ще пропусне срещата, тъй като все още не е получил работната си виза, нужна му за получаване на картотека от БФС.
Еуфорията в червена България е голяма, след като през миналия сезон ЦСКА остана на една пропусната дузпа от шампионската титла, а през лятото бе направена впечатляваща за родните стандарти селекция. Тепърва предстои обаче привлечените футболисти да се адаптират и сработват с новите си съотборници.
От това ще опита да се възползва Хебър, воден от армейската легенда Любослав Пенев. Ел Голеадор се изправя за седми път като треньор срещу отбора на сърцето си във всички надпревари. Досега той няма победа, като се намира в серия от 4 загуби начело на Литекс, ФК ЦСКА 1948 Сф и Хебър. Наставникът няма да може да разчита на последното попълнение Жоае Сеско, който още не притежава нужните документи, а до последно заради подобен казус под въпрос ще е и новият вратар Матвей Игонен.








Лекарствата, които повишават риска от топлинен удар
Рецепта за салата с тиквички и сирене
"Левски" разби "Борац" за 17 минути и е във втория кръг на ШЛ
Ракетите Patriot за Украйна няма да променят войната тази година, но могат да решат бъдещето ѝ
Скелет на тиранозавър рекс беше продаден за рекордните 50,1 млн. долара на търг
Левски разгроми Борац (Баня Лука) с 4:0
Най-бързата ложа в историята: Тествахме Rolls-Royce Black Badge Spectre
BMW промени мотоциклетния си флагман
Honda Civic VIII на старо – за какво да внимавате
Suzuki се завръща с "евтина" малка кола за Европа
България спечели два медала на Бранденбург Къп (СНИМКИ)
Станка Златева разпореди важна проверка
Оливър Лангуа-Рос: Не съм доволен от резултата, но го приемам! (ВИДЕО)
Улрик Бокеме: Не проведох добра подготовка и лесно се изморих (ВИДЕО)
Скарлатина - ще я познаете по "ягодовия език"
Как се проявява дефицитът на витамини в тялото?
Могат ли жегите да влошат ерекцията?
Великобритания започва клинични изпитвания на ваксина срещу ебола
Коментари
Напиши коментар15:48 | 24 апр 2024 г.
11:46 | 15 юли 2023 г.
Напиши коментар