Един от основните футболисти на ЦСКА Тобиас Хайнц остана на резервната скамейка едва за трети път, откакто се присъедини към тима в началото на годината.

Любопитно е, че във всеки от тези случаи той се появява на терена при негативен резултат, а след това армейците стигат до победата. За първи път това стана при дебюта му в първия пролетен кръг срещу Берое в Стара Загора.

Той се появи в игра при 1:0 за домакините, но се включи много силно и помогна за обрата до 4:1. След това през март бе на пейката за гостуването на ФК ЦСКА 1948 Сф в Бистрица и след като влезе, отбеляза за победата с 1:0. Вчера също се появи при нулево равенство на почивката и после ЦСКА стигна до трите точки.

В момента норвежецът се намира в най-слабата си форма, откакто е част от 31-кратните шампиони, след като досега бяхме свикнали за носи отбора на гърба си.