ЦСКА си взе сбогом с клубния дом „Българска армия“ в сегашния му вид с поражение с 0:1 от Лудогорец. Така последната червена победа на стадиона остава тази срещу Етър с 2:0 в 18-ия кръг на шампионата.

Куриозното, че тя бе постигната в рамките на около 26 часа, след като първото полувреме се изигра на 25 ноември от 17:30 ч., а поради лошото втората част се състоя на 26 ноември от 18:30 ч.

Колко ли други отбори могат да се похвалят с подобен факт при последния си пълен успех на оставащ в историята стадион?

Любопитно е и че последният гол на ЦСКА бе вкаран от… централен защитник в лицето на Християн Петров, който заби второто попадение срещу виолетовите, припомня "Тема спорт".

Трябва да се отбележи и фактът, че Петров бе едва един от двамата българи, които започнаха срещу Етър, както и един от тримата нашенци от общо 16 футболисти на ЦСКА, записали минути срещу новака.