Един от капитаните на ЦСКА Тобиас Хайнц е възстановен от контузията в глезена, която го мъчеше в последните дни, научи „Тема Спорт“. Норвежецът пропусна предишната контрола на армейците срещу иранския Трактор, а след това няколко дни не участва и в тренировъчния процес.
Вчера обаче той се включи на пълни обороти в заниманието на тима. Не е ясно дали червените ще рискуват състоянието на плеймейкъра за днешната контрола с Тренчин, или той ще бъде съхранен и ще се завърне в игра за последния спаринг на турска земя срещу чешкия Бохемианс Прага в събота от 14:00 часа. Армейците се прибират в България в неделя, след което ще получат поне два дни почивка. Последната им приятелска среща в зимната пауза е насрочена за 10 февруари срещу лидера във Втора лига Септември. Тимът подновява първенството с домакинство на Ботев Враца на 18 февруари, неделя, от 17:45 часа.
Снимка: БГНЕС








Боядисваме яйца и искаме прошка на църковния празник на 30 юни
Времето днес, 30 юни: Слънчево с жега до 39 градуса
Хороскоп за 30 юни 2026 г.: Финансови възможности и прилив на мотивация за някои зодии
Манифестиране преди сън: Популярният онлайн метод да сбъднем мечтите си
Спират камионите над 20 тона в жегите
Военна техника на САЩ преминава през страната
В Китай направиха ван с лукс на частен самолет и собствена тоалетна
Най-странният автомобилен клаксон е измислен от филмово студио
Новото Audi Q7 дебютира в България
12-годишно момиче спря аварийно кола и спаси майка си на магистрала "Струма"
Владимир Кличко вдъхнови бъдещите шампиони в боксовата зала на „Герена“
Два бронзови медала за България от европейското първенство по джудо за кадети
БФ Борба нареди да бъде извършена проверка относно загиналата състезателка от националния отбор Жанет Немет
Напрежение в „Александровска“ заради гладната стачка на проф. Милена Шиварова, Здравното министерство разпореди проверка
ББА: Бюджетът на НЗОК трябва да гарантира устойчивост на болничната помощ
Пирогов извърши първата у нас операция на „пеперудено дете“
Внимавайте с котките и недосготвеното месо заради токсоплазмоза
Коментари
Напиши коментар18:06 | 24 апр 2024 г.
15:57 | 1 фев 2024 г.
10:34 | 30 яну 2024 г.
07:53 | 30 яну 2024 г.
Напиши коментар