Звездата на ЦСКА Годуин Коялипу на 99% ще остане извън групата за гостуването на Спартак Варна, като изобщо няма да пътува за морската ни столица, научи „Тема Спорт“. Голмайсторът на армейците изпитва болки в областта на кръста, които доведоха до принудителната му смяна при равенството с ЦСКА 1948 (2:2) в последния есенен кръг.
Първоначално се очакваше, че той ще успее да стисне зъби и да играе на „Коритото“, но след тренировката в петък той е декларирал, че травмата продължава да го тормози. Това е сериозен удар за армейците, тъй като Годуин се намира в невероятна серия от 9 поредни двубоя във всички турнири с отбелязан гол, като е вкарал 15 пъти в 17-те си мача с червената фланелка.
В отсъствието на Коялипу на върха на атаката ще започне Аарон Исека, който в последните мачове получава шанс да започне като титуляр, но сериозно разочарова с представянето си. Очаква се обаче той да повиши нивото, ако бъде поставен на типичната си позиция като централен нападател.
Добрата новина за ЦСКА от днешния ден е, че централният защитник Лумбард Делова поднови пълноценни тренировки и ще може да започне от първата минута до обичайния си партньор Лиъм Купър. Отляво на отбраната ще се завърне Мика Пинто, а отдясно ще бъде преместен Тибо Вион.







Селото в Швейцария, което отказва да изчезне
Хороскоп за 4 ноември: Съвет за всяка зодия
Токсичните навици, които ни пречат да сме щастливи
Земното ядро и загадъчните магнитни аномалии
Построен в сенките, изстрелян през нощта: Украйна нанася удари с голям обсег по руски рафинерии
Сергей Игнатов: Всички се готвят за избори и скоро ще връщаме пари
Защо новата огромна румънска православна катедрала е предизвикателство за Москва?
Синът на Кортни Кардашян и Травис Баркър стана на 2 г.
Nissan и Mercedes затварят съвместната си фабрика
Tesla Model Y започна сам да се обажда по телефона
Как шофьорите в Париж се справят без знака "Стоп"
Mazda работи над ДВГ, който улавя собствените си CO2
Риксън Грейси срещу Александър Карелин в UFC?!?
Арман Царукян: „Хукър е гнил човек — искам да му разбия мутрата“
Уолдо Кортес-Акоста: „Едно бъркане в окото няма да ме спре – аз съм друга порода!“
Норма Дюмон: „Не искам да чакам бой за титлата – искам да остана активна“
Как се формира биологичният ни часовник?
Стресът се отразява видимо върху стойката и дишането, когато е хроничен
Извънматочна бременност - видове и клинична картина
Нови 40 специализанти ще получават финансов стимул по проекта на здравното министерство
Коментари
Напиши коментар16:36 | 14 дек 2024 г.
10:24 | 14 дек 2024 г.
09:25 | 14 дек 2024 г.
09:18 | 14 дек 2024 г.
06:45 | 14 дек 2024 г.
06:17 | 14 дек 2024 г.
05:53 | 14 дек 2024 г.
05:52 | 14 дек 2024 г.
05:51 | 14 дек 2024 г.
05:48 | 14 дек 2024 г.
Напиши коментар