ЦСКА няма да се раздели с голмайстора си Годуин Коялипу за по-малко от 3 милиона евро, пише „Тема Спорт“. Това е сумата, срещу която армейците биха били склонни да преговарят за национала на ЦАР. Припомняме, че в последните дни двама ръководители на клуба не изключиха евентуален изходящ трансфер на централния нападател. Първо спортният директор Филип Филипов отчете, че „няма незаменими футболисти и когато има добро предложение за някого, е нормално да бъде продаден“. След това пък изпълнителният шеф Радослав Златков, който е и силният човек в ЦСКА, определи евентуална раздяла с Коялипу като „въпрос с отворен отговор“.
Според запознати спортно-техническият щаб на армейците все още има голямо доверие в Аарон Исека и вярва, че през пролетта той ще се представи много по-силно. Освен това от клуба са набелязали централни нападатели, някой от които може да пристигне в Борисовата градина при продажба на Коялипу. Това обаче ще се случи само ако ЦСКА получи тройно повече пари за нападателя, отколкото инвестира в него през лятото. Тогава той беше привлечен за около 1 милион евро като актуален голмайстор на втора белгийска дивизия с екипа на Беверен.
Вече писахме, че в Борисовата градина са дошли доста запитвания за Годуин, а според Блиц два от клубовете, които подготвят оферти за правата му, са от Русия. Единият от тях е гранд. Информацията гласи, че ЦСКА вече е получил телефонно обаждане от изток, а след това и имейл.
В общо 17 мача през есента Коялипу вкара 15 гола. 24-годишният нападател се разписа във всяка от последните 9 срещи във всички турнири, в които взе участие. В тях отбеляза 12 попадения. В някои от тези двубои Годуин е бил наблюдаван от чужди емисари, които би трябвало да са останали доволни от видяното.







4 зодии ще обърнат съдбата си по време на затъмненията това лято
Обедна емисия
Борисов: Дронът първо отиде да взривява инфраструктура, после стана играчка
Кметът на Трявна: Обстановката е спокойна, няма токсичност във въздуха
30 г. от смъртта на Ванга: Повишена посещаемост в къщата музей в Петрич
Италианка пострада сериозно, повлечена от реактивната струя на самолет на остров Скиатос
Бивш водещ на Top Gear защити един от най-спорните модели на Maserati
Ford готви Mustang с 4 врати
Какво се случи с Volkswagen Beetle от корицата на Abbey Road?
Забравеният дизайнер - Реймънд Лоуи и неговите уникални бутикови модели
Ивайло Гоцев разкри 4 възможни съперници за Мурат Гасиев
От екипа на Усик отговориха на критиките преди битката Джошуа – Фюри
Тайсън Фюри срещу Антъни Джошуа в Ню Йорк: Ясни са датата и арената
Мениджърът на Джоузеф Паркър разкри какво предстои за бившия шампион
Дехидратация в детска възраст – една от най-големите опасности в летните месеци
FDA лицензира първата лиофилизирана кръвна плазма за употреба в САЩ
Безплатни прегледи за рак на гърдата в Разлог
Пациентски организации оспорват прехвърлянето на регионалните картотеки на медицинска експертиза да преминат от РЗИ към НЕЛК
Коментари
Напиши коментар19:43 | 26 дек 2024 г.
08:45 | 25 дек 2024 г.
18:51 | 24 дек 2024 г.
15:47 | 24 дек 2024 г.
11:52 | 24 дек 2024 г.
11:04 | 24 дек 2024 г.
10:50 | 24 дек 2024 г.
10:44 | 24 дек 2024 г.
10:31 | 24 дек 2024 г.
10:20 | 24 дек 2024 г.
Напиши коментар