Норвежкият атакуващ полузащитник Тобиас Хайнц е пред напускане на ЦСКА, съобщи за БТА източник от футболния клуб. "Червените" са близо до договорка с клуб от родината на 26-годишния Хайнц, където той ще продължи кариерата си.
Бившият норвежки младежки национал на Норвегия имаше дисциплинарни проблеми през есента и позагуби доверието на старши треньора Александър Томаш. Той записа 14 участия и 1 гол за националната купа през първия дял от сезона, като само два пъти остана на терена цял мач, последният от които в края на август.
Хайнц пристигна с големи очаквания на "Българска армия" срещу 600 хиляди евро през януари 2023 година от шведския Хекен. Той се отличи с 9 гола и 9 асистенции в 57 срещи в първите си 18 месеца с екипа на "червените", но постепенно изявите му избледняха.
ЦСКА ще се раздели с още няколко играчи през зимната пауза в шампионата, сред които голмайсторът на тима Голдуин Коялипу, който ще премине във френския Ланс, както и левият бранител Християн Петров, който е пред трансфер в нидерландския Хееренвеен. Емануел Шакич и Марселино Кареасо пък са нежелани от Томаш.
Десният защитник Иван Турицов също е пред напускане, като информации за интерес към него от втородивизионния италиански Пиза се появиха вчера в медии на Апенините. Нападателят Матиас Фаетон също е следен от чуждестранни отбори.







Бухти със сирене, които се обръщат сами
Рецепта за макарони с телешка кайма и доматен сос на фурна
4 зодии получават мощен дар от Вселената на 14 май
Как Tesla превърна AI в своята най-мощна машина за пари
Икономист: Само по-голямо производство може да свали цените трайно
Карди Би решила да даде втори шанс на Стефон Дигс
Армията на САЩ избра Rogue 1 за унищожаване на танкове от дълги разстояния
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар12:52 | 9 яну 2025 г.
12:03 | 9 яну 2025 г.
11:41 | 9 яну 2025 г.
Напиши коментар