
Десислава Томовска, съпруга на старши треньора на ЦСКА – Александър Томаш, взе отношение по горещата тема със специалиста, а именно шумотевицата след случката с Владимир Миленов от школата на Берое.
Томовска пише, че да си мъж е титла, а не определение за пол. Тя допълва в социалните мрежи, че се гордее със съпруга си, върху когото се е „изсипала помия“.
Ето какво написа Томовска:
„В днешно време да си мъж е титла, а не определение за пол. В този ред на мисли единственото, което мога да кажа е, че се гордея с бащата на децата си и мога съвсем спокойно да го нарека истински мъж. Колкото и помия да се изсипва върху главата му, а между другото и върху главите на цялото ни семейство, ние винаги ще пазим честта и достойнството, в които сме възпитани и в които възпитаваме.
PS – “доброжелателите” мога само да посъветвам – не си правете труд да хвърляте кал, няма да ни изцапате, цапате себе си“.
Коментари
Напиши коментар15:08 | 13 мар 2025 г.
05:31 | 13 мар 2025 г.
01:27 | 13 мар 2025 г.
20:40 | 12 мар 2025 г.
20:22 | 12 мар 2025 г.
20:18 | 12 мар 2025 г.
Напиши коментар