
ЦСКА продължава интензивната си подготовка за финала за Купата на България срещу Лудогорец на 22 май (четвъртък). По време на днешното занимание футболистите демонстрираха концентрация и максимално старание в тактическите задачи, с които ще се опитат да надделеят по време на предстоящия решителен двубой.
Тренировката на изцяло реновирания терен 3 в Панчарево започна с физически натоварвания, след което играчите имаха упражненията за комбинативност, а в края треньорският щаб проведе тактическа сесия, по време на която наблегна на различни детайли в двете фази на играта.
Всички футболисти са в добро здравословно и кондиционно състояние, като единственият отсъстващ от „армейския“ лагер е лекуващият травма Джейсън Локило.
Утре (21 май) от 11:00 ч. Александър Томаш ще даде официалната си пресконференция преди финала, като брифингът ще се състои в зала „Родина“ на Националния стадион „Васил Левски“.
От 16:30 ч. в Панчарево ЦСКА ще проведе последното си занимание преди сблъсъка с Лудогорец.
Снимка: Lap.bg
Коментари
Напиши коментар21:26 | 20 май 2025 г.
20:21 | 20 май 2025 г.
Напиши коментар