Бившият футболист на ЦСКА Георги Илиев-Майкъла коментира пред „Мач Телеграф“ тежката ситуация при „армейците“. Той посочи кой трябва да бъде треньор на отбора и кой да бъде спортен директор.
„За мен начело на отбора трябва да застане Стойчо Младенов, а Димитър Бербатов трябва да бъде спортен директор на клуба. Сега сменяме треньора, но за мен не бива да се залага на чужденец. Ще му се дадат хубави бонуси на Стойчо като вземе титлата и Купата на България и готово. Чудя се защо търсят под вола теле. Иска ми се да излезе спортният директор Пауло Нога и да каже дали е взел някой футболист и да каже даденият треньор дали се справя, или не се. Той един път не е излязъл да говори. Трябва да излезе и да обясни какво е бъдещето на клуба. Защото освен стадиона, който се строи, и публиката, която е велика… ние нямаме нищо професионално! В отбора момчетата са с наведени глави и нямат качествата за ЦСКА. Те не са виновни. Те толкова си могат. Централният нападател на Арда Чинонсо Офор изглеждаше отлично срещу бранителите на ЦСКА. Той вероятно имаше около 95 процента успеваемост. Освен това му отмениха напълно редовен гол. Арда заслужават да ги поздравим и толкова. Единственото, което не ми хареса, беше, че те не успяха да си напълнят трибуните“, започна той.
„Томаш никога няма да си подаде оставката сам. Нали има неустойка. Как ще си подаде оставката. Вместо да си вземе парите, ще си подава оставката. Как си го мислят някои хора, че това ще се случи?! Утре ще се вземе една дебела неустойка. Зависи колко е заложено в договора. А ако си подаде оставката, ще се откаже от тези пари. Това е бизнес в крайна сметка. Така стоят нещата. Реалността е такава. За съжаление просто в ЦСКА няма добри играчи. Те срещу Лудогорец слязоха от автобуса с наведени глави. Е как да вземеш финала срещу разградчани?! Няма как да се случи! ЦСКА трябва да бие Арда с 3 или 4 гола, без да се напрягаме! Вместо това стана точно обратното. Че и гол им беше отменен. Аз по-чист гол не бях виждал. Често се случва да се оплакваме от съдиите, но в случая просто дума не може да се каже. Не знам защо не се даде шанс дузпите да ги бият българи. Те са ЦСКА! Чужденците днес са тук и утре ги няма! Остават българите! Поредният много слаб важен мач! Трябваше да се вземе, но уви…“, завърши Майкъла.
Снимка: Lap.bg








Пълнолуние в Козирог носи стабилност и нови възможности за 3 зодии
Белгород под обстрел: Жертви и ранени след масирани удари
В "България сутрин" на 28 юни от 9:30 часа: Как ни помага AI и прави ли грешки?
Как бактериите в червата влияят на апетита и теглото
Лайънъл Ричи отлага концерти заради заболяване
Проблем за Chevrolet Corvette ZR1 - след 295 км/ч съсипва боята си
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Майлс Симсон: Победата в SENSHI Grand Prix би означавала всичко за мен
Боб Аръм атакува Дейна Уайт: Той е рак за бокса
Израел Адесаня не мисли за отказване: Това не е краят на историята ми
Том Аспинал поднови тренировки, преговаря с UFC за реванш със Сирил Ган
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар17:27 | 3 юни 2025 г.
19:37 | 2 юни 2025 г.
17:34 | 2 юни 2025 г.
14:44 | 2 юни 2025 г.
14:43 | 2 юни 2025 г.
14:33 | 2 юни 2025 г.
14:14 | 2 юни 2025 г.
14:05 | 2 юни 2025 г.
13:50 | 2 юни 2025 г.
13:38 | 2 юни 2025 г.
Напиши коментар