Селекцията в ЦСКА набира скорост. Седмицата започна с две нови попълнения. Червените привлякоха крилото Кевин Додой и десния бек Пастор. Албанецът и бразилецът далеч няма да са последните нови имена при армейците това лято. Преди тях клубът подписа договори с Теодор Иванов и Давид Сегер. Така в момента бройката на новите попълнения за първия отбор нарасна на четирима.
„Тема спорт“ разбра, че ЦСКА ще вземе поне още трима нови, като те трябва да бъдат подсигурени до затварянето на трансферния прозорец в началото на септември. Играчите вече са гледани и одобрени и в момента се водят преговори. Става въпрос за чуждестранни попълнения. Те са на позиции, на които старши треньорът Душан Керкез очаква подсилване. ЦСКА води разговори за привличането на ляв бек, халф – тип плеймейкър, и крило. В плановете на армейците е и централен нападател, тъй като в клуба са преценили, че Исека не е достатъчна алтернатива на Йоанис Питас. Кипърецът може да действа и като втори нападател. Затова не е изключено взимането и на таран.
Както е известно, изпълнителният директор Радослав Златков обяви след края на лагера в Словения, че ЦСКА няма да привлича играчи на килограм и че ще търси качество на желаните от треньора позиции. Той подчерта, че клубът няма да повтаря грешки от минали селекционни периоди.
ЦСКА на този етап не проявява интерес към привличането на вратар, централен защитник и десен бек. Тези позиции при армейците са сравнително добре обезпечени. Първият мач с Ботев Пд показа, че червените имат сериозни проблеми и на двата фланга, поради което в атаките им няма острота.
Снимка: Lap.bg








Трагедията на "Тракия": В неделя се сбогуваме Мишо от "Славия" и баща му
Велев: Частният сектор плаща заплатите с труда си, държавният - с данъци и заеми
Черна седмица по пътищата ни: Шофьор загина при катастрофа в Харманлийско
Почина Юлий Славов, бивш депутат от групата на ОДС в 38-то НС
Руските "ястреби" настояват Путин да използва ядрено оръжие и да убие Зеленски
Камион помете три коли на пътя Кюстендил - Дупница
Слънчево време ни очаква утре, до 37 градуса
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Фурор за България на Балканското първенство по олимпийско таекуондо
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Ако Кубрат Пулев беше победил Мурат Гасиев, можеше ли да стане световен шампион?
Джон Джоунс посочи фаворита за Махачев – Гари
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар22:00 | 24 юли 2025 г.
21:51 | 24 юли 2025 г.
21:46 | 24 юли 2025 г.
21:36 | 24 юли 2025 г.
21:29 | 24 юли 2025 г.
19:51 | 24 юли 2025 г.
19:37 | 24 юли 2025 г.
19:24 | 24 юли 2025 г.
18:31 | 24 юли 2025 г.
18:20 | 24 юли 2025 г.
Напиши коментар