ЦСКА се е провалил в опитите си да привлече защитника на Уйпещ Андре Дуарте, съобщиха унгарските медии. Според тях от ръководството на „червените“ са предложили 1,5 милиона евро за португалския централен бранител. Дуарте не попадна в групата за двубоя срещу Залаегерсег (4:1) през уикенда, но в крайна сметка шефовете на Уйпещ са решили да откажат офертата.
От унгарският клуб пуснаха официално изявление, в което декларираха, че нямат намерение да продават един от най-добрите си футболисти. Като причина беше изтъкнато, че толкова скоро преди края на трансферния прозорец би било твърде рисковано клубът да се раздели с ключов играч и да му търси заместник. Предложението на ЦСКА е било за сумата от 1,5 милиона евро и щеше да е рекордна за изходящ трансфер в историята на клуба от Будапеща.
27-годишният Дуарте преди това играел в Румъния, Италия и Хърватия. Уйпещ го привлече от Осиек през 2024 година срещу 400 000 евро.
Снимка: Lap.bg







Класическа рецепта за паста качо е пепе
Редица протести се проведоха в Лондон (СНИМКИ)
Фотоизложба за лешояди откриха в Софийския зоопарк
Централна емисия
Съдебната власт не е държава в държавата
Изкуственият интелект вече се използва масово - въпросът е как и доколко ефективно
Jeep направи Wrangler за Капитан Америка
Британци атакуват рекорда за най-бърз автомобил
Mercedes отряза китайци и американци за бронираната S-Class
Hyundai прави EV по-евтини, без за променя батериите
Радослав Великов-младши е на финал след драматичен обрат в Самоков
Артур Минев: Исках да изляза с българския флаг в дебюта си в UFC
Анатолий Малихин нокаутира Умар Каин и обяви край на кариерата си
Андреа Нисева донесе сребро за България от Европейското в Самоков
Как да разпознаем симптомите на артериалната хипертония?
Какво помага при колики?
Фондация „Нашите недоносени деца“ представя Харта на малките герои
Как се извършва лечението на RSV инфекция при бебето
Коментари
Напиши коментар12:49 | 26 авг 2025 г.
Напиши коментар