Tреньорът на ЦСКА – Душан Керкез, сподели след равенството 2:2 със Славия, че той остава спокоен, въпреки че „червените“ остават без успех от началото на първенството.
„Супер старт на мача и мисля, че първите 15-20 минути бяхме както трябва. След една, две грешки в главата на моите футболисти настъпи хаос. Започнахме да правим грешки и да не сме дисциплинирани на терена. Вярвам, че ако бяхме останали с 11 футболисти, щяхме да спечелим мача на 100%“, започна Керкез.
„Голямо е напрежението върху футболистите и всички, като нямаш победи. Последните две седмици виждам отбор, който е отбор, група и така трябва да продължим напред. Има и още нови футболисти. Има почивка, отиваме на Банско да работим. Много малко футболисти ще играят за националните си отбори. Има време да бъдем заедно. Нов отбор, разбирам феновете, голямо напрежение. Няма победи“, продължи наставникът на „червените“.
„При мен няма напрежение заради работата. Работя всеки ден нормално, спокоен съм. Гледам да съм спокоен за футболистите. Ако и аз съм напрегнат… Със сигурност искам да спечелим“, каза още той.
„Това е нормално и разбирам. Уважавам феновете и ще направим всичко да се обърне ситуацията. За нас идва в правилен момент (паузата за националните отбори). В някои от новите липсва и физическата подготовка. Очаквам и още нови футболисти и след почивката да стартираме с победите. Знам, че новите футболисти ще са на добро физическо ниво, само трябва малко време с отбора“, завърши Керкез.
Снимка: Lap.bg






"Аполония" в Созопол започва с "Кръстопът на култури" и Нина Николина
Политолози за новия парламентарен сезон: ВСС обединява власт и опозиция, време е за действия
Радев: Бюджет 2027 ще гарантира стабилност, вече няма недосегаеми хора
Секновение на 29 август: Традиционни ястия на трапезата
Багерист загина, затиснат от камък в кариера край Клокотница
Надежда Йорданова: Бюджетът на кабинета "Радев" тежи на средната класа
Хари и Меган вече са в Англия
Абровски: Проблемът с цените не е от днес, системата за доставки е счупена
Голямата офанзива на Hyundai: 41 нови модела в Европа за пет години
Легендарното окачване на Citroen позволява да карате на три гуми
Защо повечето тунели са криви?
Колко повече харчи кабриолет със свален покрив
Франк Уорън: Фюри и Джошуа ще се бият в Ню Йорк през ноември
Умар Нурмагомедов предупреди Сонг Ядонг: Ако ме смята за лесен съперник, го чакат лоши новини
Карлос Улберг планира завръщане в началото на 2027 г.: Няма да рискувам с коляното
Дейна Уайт отхвърли възможността да подпише с Джейк Пол
Грижи за пъпа при новороденото
Ангел Кунчев напусна поста главен държавен здравен инспектор заради несъгласие с реформата в РЗИ
Благоприятни ефекти от балнеолечението върху хроничните заболявания
Засяга ли съня консумацията на алкохол?
Коментари
Напиши коментар00:15 | 31 авг 2025 г.
00:04 | 31 авг 2025 г.
00:00 | 31 авг 2025 г.
Напиши коментар