
Организираните привърженици на ЦСКА от "Сектор Г" отправиха послание към представения днес нов треньор на тима Христо Янев.
Той поема поста от Валентин Илиев, който изкара само един мач – 1:1 като гост на Ботев Вр, воден именно от Янев.
Ето и пълния текст на посланието:
„Армейци,
Едва ли някой от вас не е разбрал, че от вчера Христо Янев е новият старши треньор на ЦСКА. В този изключително труден за всички ни период Ицо се нагърби с нелеката задача да вдигне отбора на крака.
Няма нужда да обясняваме кой е той, колко голям армеец е и какво е направил за любимия ни клуб през годините. Бихме искали да призовем само всички вас за пълна подкрепа към треньора и неговия щаб, която да засвидетелстваме още в събота на стадион "Локомотив". Заради него, заради нас и заради ЦСКА!
Очакваме ви на 27.09 от 20:00 ч. в Надежда.
Успех, Ицо! Заедно ще се справим!“
Коментари
Напиши коментар20:06 | 25 сеп 2025 г.
19:49 | 25 сеп 2025 г.
19:34 | 25 сеп 2025 г.
Напиши коментар