Силният човек в ЦСКА Бойко Величков даде оценка на развитието на клуба в периода от назначението му в средата на август насам.
„Случиха се много неща, с общи усилия се постигна много по-добра подреденост. Запретнали ръкави, всички в клуба започнаха да чистят проблемите един по един. В този ред на мисли ЦСКА вече е много по-добре структуриран и единственото, за което все още сме длъжници, наред с всички останали процеси, които текат, са спортните резултати“, сподели спортният директор на клуба в предаването „Домът на футбола“ по Диема Спорт.
„Ясно е, че заслугата е на собственика за финансовия просперитет в ЦСКА в последните години. Но тук искам да кажа нещо изключително важно, че ръководството на клуба полага усилия излишните разходите да бъдат актуализирани и прецизирани. За да може да бъдат адекватни на това кой какво показва. Разхищението не е налице в нашия клуб. Напротив – напоследък се вижда доста трезво мислене върху това за какво си заслужава да се дават пари. Особено при трансферите, при които задължително съществува погледът напред в бъдещето с оглед годините на играчите, тяхното развитие, каква е перспективата пред тях“, каза още той.
„Никой не трябва да си мисли, че критериите в ЦСКА трябва да бъдат сваляни. ЦСКА трябва да се бори за първото място. Естествено, тотален приоритет за нас ще бъде и Купата на България, където искаме да стигнем до последния мач и да го спечелим“, добави Величков.
Днес Бойко Величков празнува 52-годишния си рожден ден.







НАСА се подготвя да изпрати астронавти до Луната за първи път от 50 г.
Тайните на екзотичния кардамон и защо е толкова полезен за здравето
Каква храна се продава в училищните лавки?
Големи финансови печалби за 4 зодии преди края на март
Пролетен хороскоп за всички зодии
4 храни, които са богати на колаген
Джей Ло е много щастлива след развода
Мъж уморил 1,5 тона дъгова пъстърва на стойност 582 хил. евро
Най-евтиното Ferrari вече е без покрив
Световен шампион съветва как да пестим гориво
10 спортни коли, които изглеждаха по-бързи, отколкото бяха
Audi Q3 получи "правилния" двигател
Андрей Атанасов и Алан Дзабиев ще се борят на репешажи на Европейското
Шефът на бокса на среща в Народното събрание
Националите по борба с една победа на Европейското, петима чакат репешажи
Майк Тайсън разкри детайли за двубоя с Флойд Мейуедър
Намаляването на естрогена след менопаузата води до високо кръвно при жените
Процентът на тийнейджърите, които не се наспиват, продължава да расте
Инфекции на пикочните пътища в детска възраст – една от причините за неясен фебрилитет
Еритема мултиформе – обрив с много лица
Коментари
Напиши коментар21:07 | 5 фев 2026 г.
16:23 | 5 фев 2026 г.
08:03 | 5 фев 2026 г.
05:30 | 5 фев 2026 г.
04:05 | 5 фев 2026 г.
Напиши коментар