Легендата на българската естрада и голям фен на ЦСКА Здравко Желязков от дует „Ритон“ коментира пред „Мач Телеграф“ представянето на „червените“ срещу Лудогорец. Той е категоричен, че Лумбард Делова, Леандро Годой и Фьодор Лапоухов нямат място в тима на Христо Янев.
„Някои от тези наемници не знаят къде играят. Много е жалко. Яд ме е. От доста време съм го казал, че Делова няма място в ЦСКА. Сега му свалят звезди, за да остане в отбора. За мен той е психически неустойчив. Той е рисков с решенията си. За мен няма качествата за такъв клуб. Аз си давам мнението като фен. Доста слаби футболисти има в редиците на ЦСКА. Питас не е във форма. Годой е далеч от това, което искаме да виждаме. Бих казал, че и той е трансферна грешка. Лапоухов – също.
Биха ни Лудогорец. Преди това ни победиха и Септември, а този отбор се бори за оцеляване. Всички го бият като тупан и накрая идват и печелят срещу ЦСКА с 2:0. В този момент играчите заслужаваха да бъдат глобени с по няколко заплати. Не може да има оправдания за слабата игра. Сега, ако решат да махнат Христо Янев, ще е поредната огромна грешка. Пак ще дойде някой чужденец със съмнителни качества, а това всички сме го гледали. Ефект няма. Ако дойде чужденец за треньор, ще стане още по-зле. Някакви специалисти обясняват, че Томаш бил по-добър от Янев и т.н. То затова и футболът ни е на това дередже, защото и специалистите ни са такива. Голяма част от феновете са обезверени. Хората ги боли за това, което се случва в ЦСКА“, заяви Желязков.
Снимка: Официална страница на ЦСКА във Фейсбук








Димитър Манолов: Единственото, на което държавните служители имат право, е безплатно погребение
Евертон Бала спаси "Левски" от загуба срещу "Ботев" (Враца)
Николай Василев към властта: Изхвърлете този бюджет!
Вучич на митинг в Белград: Това са последните ми дни и седмици като президент
Пламен Донев: Нужно е по-съществено увеличение на местния данък
Бала спаси Левски от загуба срещу Ботев Враца в 93-ата минута
Трети ден полицията в София издирва 17-годишно момиче
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар17:42 | 20 мар 2026 г.
16:06 | 20 мар 2026 г.
16:04 | 20 мар 2026 г.
15:59 | 20 мар 2026 г.
14:44 | 20 мар 2026 г.
14:39 | 20 мар 2026 г.
14:39 | 20 мар 2026 г.
14:37 | 20 мар 2026 г.
14:33 | 20 мар 2026 г.
14:05 | 20 мар 2026 г.
Напиши коментар