Носителят на купата на България ЦСКА е все по-близо до завръщане у дома, след като стадион „Българска армия“ изглежда почти готов.

По всичко личи, че много скоро мечтата на поколения фенове ще се сбъдне, пише „Мач Телеграф“. Това обаче ще кажат от УЕФА и БФС, след като инспектират стадиона до края на месеца.

Очаква се родната футболна централа да даде лиценз на стадиона и ЦСКА да стартира мачовете си в Първа лига именно в своя дом. 

При УЕФА нещата със сигурност ще бъдат по-сложни, но най-вероятно, ако ЦСКА отстрани Дери Сити, ще приеме следващия си съперник именно на „Българска армия“. След предстоящите инспекции на съоръжението ще стане ясно и кога ЦСКА ще се завърне на него.