Столичният Славия започва участието си в новия шампионат в Първа лига на 20 юли (понеделник), обявиха изненадващо от клуба.

Това е любопитно, тъй като "белите" на практика изпревариха Българския футболен съюз.

В двубой от дебютния кръг на първенството Славия посреща ЦСКА на стадион "Александър Шаламанов" в столицата, а срещата стартира в 19:00 часа.